Lietuviški patiekalai vs Kėdainiai & Addeco (104:93)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 17 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Lietuviški patiekalai“ nesunkiai nugalėjo „Kėdainiai & Addeco“

2015 kovo 17 d., Antradienis, 23:03 val., peržiūros: 1260

2015 kovo 17 dieną, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybių ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse „Lietuviški patiekalai“ namų arenoje nugalėjo „Kėdainiai & Addeco“ komandą 104:93 ir išlygino serijos rezultatą – 1 – 1.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviai ir sužaidus dvi minutes šeimininkai spurtavo 8:3. Atkarpa 3:9 atsakė svečiai iš Kėdainių ir jau jie persvėrė rezultatą savonaudai – 11:12. Dar septynis taškus surinko Kėdainiškiai, o keturiais atsakė „Lietuviški patiekalai“ ir rezultatas – 15:19. Kėlinio pabaigą 10:5 laimėjo šeimininkai ir po dešimties minučių – 25:24. Antras kėlinys prasidėjo galingu šeimininkų spurtu 15:4 ir jie nutolo – 40:28. Po du taškus apsikeitė komandos, o tada kėlinį kiek geriau baigė svečiai ir pertrauka prasidėjo esant rezultatui – 48:38.

Trečiasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir sužaidus tris su puse minutės – 55:45. Atkarpą 6:2 laimėjo „Lietuviški patiekalai“ ir jie pirmavo – 61:47. „Kėdainiai & Addeco“ vėl kiek geriau sužaidė poros minučių atkarpą ir skirtumą sumažino iki dešimties – 69:59. Iki kėlinio pabaigos niekas labai nepasikeitė ir šeimininkai pirmavo dvylikos taškų skirtumu – 77:65. Ketvirto kėlinio pradžioje „Lietuviški patiekalai“ pabėgo aštuoniolikos taškų skirtumu – 90:72, o svečiai vėl kiek apkarpė pranašumą – 93:79, tačiau užtikrintai rungtyniavę šeimininkai laimėjo rungtynes nesunkiai – 104:93.

Po rungtynių nugalėtojų treneris V. Pilipaitis sakė – Pergalę šiandien nulėmė tai, kad buvo vieno komandos nario gimtadienis, o šiaip nors ir trūko vieno pagrindinių komandos žaidėjų, tačiau laimėjom ir tiek.

„Lietuviški patiekalai“: Mindaugas Daraškevičius – 20 tšk., Martynas Gustainis – 20 tšk. (11 atk. kam.), Justas Ališauskas – 16 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd., 9 išpr. praž., 30 naud. bal.), Gytis Vyšniauskas – 14 tšk., Tomas Grigalevičius – 13 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“: Einoras Stankus – 31 tšk. (7 rezult. perd., 10 išpr. praž., 36 naud. bal.), Tadas Lukoševičius – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Dovydas Čepas – 14 tšk., Mantas Diliūnas – 11 tšk.

„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „BK Centre“ ekipos. (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Lietuviški patiekalai“ sutriuškino „Nepyk“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Lietuviški patiekalai“ neturėjo vargo su „Nepyk“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 22:58 val.)„Lietuviški patiekalai“ palaužė „Dumblą“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:21 val.)„Lietuviški patiekalai“ vos neužbaigė „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ sezono (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)„Lietuvisški patiekalai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Lietuviški patiekalai“ tik po atkaklios kovos palaužė „ICE“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 00:16 val.)„Lietuviški Patiekalai“ antrą kartą įveikė „Dumblą“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:48 val.)„Dumblas“ neturėjo vargo su „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkais (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 19:22 val.)