BC „Ambi“ vs Lituanica (61:56)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

BC „Ambi“ antroje rungtynių pusėje išvargo pergalę prieš „Lituanicos“ krepšininkus

2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 01:27 val., peržiūros: 1182

Pirmadienio vakarą VDU sporto centre buvo sužaistos KKL C lygos „ALTreklama“ pirmenybės C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų BC„Ambi“ ir svečių „Lituanica“ komandos. Rungtynės prasidėjo abiejų komandų apsikeitimas rezultatyviomis atakomis ir gana aktyviu žaidimu. Sužaidus pusę kėlinuko rezultatu 12:9 priekyje buvo šeimininkai, tačiau netrukus spurtavę varžovai sugebėjo panaikinti deficitą ir išsiveršti į priekį. Visgi ketvirčio pabaigoje BC„Ambi“ krepšininkai sugebėjo išlyginti rezultatą. Po pirmojo kėlinio rezultatas švieslentėje buvo 19:19.

Antrąjį kėlinuką abi komandos pradėjo „nuo nulio“. Tačiau šįkart žaidimas nebuvo toks rezultatyvus, kaip pirmame ketvirtyje. Komandos žymiai dažniau klydo ir vis daugiau metimų skriejo pro šalį. Nors šeimininkai ir bandė perimti žaidimo kontrolę į savo rankas ir įpusėjus kėliniui turėjo 3 taškų persvarą (26:23), bet antrą ketvirčio dalį spurtavę svečiai 10:0 prieš ilgąją pertrauką susikrovė 5 taškų persvarą (30:35).

Antroji rungtynių pusė prasidėjo ryžtingais šeimininkų bandymais vėl išsiveršti į priekį, tačiau jų atsilikimas dar labiau išaugo, kol galų gale antroje ketvirčio pusėje pavyko priartėti (38:41). Likusį laiką vyko apylygis žaidimas ir prieš lemiamą ketvirtį išliko tas pats 3 taškų šeimininkų deficitas 48:51.

Lemiamas kėlinukas prasidėjo galingu šeimininkų spurtu 9:0 ir įpusėjus kėliniui jie pirmavo 57:51, tačiau po šalto dušo atsigavę „Lituanicos“ vyrai skirtumą buvo sumažinę iki minimumo. Jų viltis palaidojo Vytautas Čypas pataikęs tritaškį. Svečiam nebeužteko laiko kažką pakeisti šio vakaro rungtynėse ir jiems teko pripražinti BC „Ambi“ pelnytą pergalę rezultatu 61:56

Po laimėtų rungtynių svarbų tolimą metimą pataikęs Vytautas Čypas kalbėjo:

„Rnugtynės buvo sunkios ir grubaus stiliaus. Pergalę, manyčiau, lėmė tai, kad labai norėjom laimėti, buvo gerai nusiteikę. Kadangi visi mūsų varžovus laikė favoritais, o mus „luzeriais“, tai norėjom įrodyti, kad nesame tokie jau prasti. “

BC „Ambi“: Dominykas Apšega – 19 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Julius Povilaitis – 12 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Vytautas Čypas – 12 tšk., Saulius Grebliauskas – 10 tšk.

Lituanica: Dmitrij Kvitka – 21 tšk., Donatas Maciulevičius – 7 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Vaišvila – 5 tšk.

BC „Liuksas“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Ambi“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 00:02 val.)„Nepyk“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš BC „Ambi“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 00:18 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lituanica“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:37 val.)BC „Ambi“ neturėjo vargo su „Kauno Liberalais“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:25 val.)BC „Ambi“ nušvalė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 04:31 val.)Vangiai rungtynes pradėjusi „Lituanica“ krito prieš „Akademiją“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 22:39 val.)BC „Ambi“ po atkaklios kovos palaužė „Naujoku“ ekipą. (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:16 val.)Savo kovingumą pademonstravusi rungtynių pabaigoje „Lituanica“ džiaugėsi pergale. (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:02 val.)„Partizanas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lituanica“ ekipą. (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 21:47 val.)