emobilus.lt & SK „Mattas“ vs Hidraulinės sistemos (71:92)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 16 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės Sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale

2015 kovo 16 d., Pirmadienis, 23:58 val., peržiūros: 1183

Pirmadienio vakarą KKL „C“ lygos „ALT Reklamos“ pirmenybėse į pirmąją ketvirtfinalio dvikovą stojo emobilus.lt & SK „Mattas“ bei „Hidraulinės sistemos“. Nors rungtynėse užtikrinčiau startavo šeimininkai, tačiau ilgai turima iniciatyva jiems džiaugtis nebuvo lemta. „Hidraulinės sistemos“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir ilgainiui užtikrintai ėmė diktuoti krepšinio „madas“ aikštėje. Jau prieš ketvirtą kėlinį vietos intrigai buvo itin mažai (43:67), o paskutiniojo ketvirčio metu komandas skyrė net 30 taškų (59:89). Galiausiai emobilus.lt & SK „Mattas“ kiek sumažino atsilikimą, tačiau nuo pralaimėjimo tai jų neišgelbėjo (71:92).

Nors pirmieji taškų sąskaitą susitikime atidarė svečiai, tačiau labai greitai emobilus.lt & SK „Mattas“ šovėl į priekį ir atitrūko (10:3). Tačiau šioje vietoje šeimininkų žaidimas pirmame kėlinuke praktiškai pasibaigė. Per likusias pirmojo kėlinuko minutes žaidimas vyko viena kryptimi, o šeimininkai galėjo džiaugtis nebent tuo, kad iš itin gerų vietų galėjo stebėti puikų „Hidraulinių sistemų“ spurtą. Atkarpa 2:22 pasiuntė „emobilus.lt & SK „Mattą“ į itin skaudų nokdauną (12:25).

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai pademonstravo atsigavimo požymius ir greitai savo atsilikimą sumažino iki 7-ių taškų (20:27). Nors „Hidraulinės sistemos“ buvo ir vėl susigražinusios dviženklį pranašumą (20:31), tačiau neilgam. Šeimininkai dar kartą spurtavo 10:3 ir skirtumas tarp komandų ištirpo jau tik iki 4-ių taškų (30:34). Vis tik, kėlinio pabaiga vėl priklausė svečiams. Jie ketvirtį užbaigė laimėdami atkarpą 2:10 ir skirtumas tarp ekipų prieš ilgąją pertrauką vėl tapo dviženklis (32:44).

Po ilgosios pertraukos emobilus.lt & SK „Mattas“ ir toliau strigo, o skirtumas tarp komandų praktiškai nemažėjo. Rezultatui esant (38:49) svečiai vėl padirbėjo iš peties. Jie važovus pasiuntė į dar vieną nokdauną, šį kartą 1:18 ir klaustukų rungtynėse liko itin nedaug (39:67). Kėlinuką emobilus.lt & SK „Mattas“ užbaigė keturiais taškais iš eilės, tačiau vargu ar toks rezultatas prieš ketvirtąjį kėlinį teikė daug optimizmo šeimininkams (43:67).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje emobilus.lt & SK „Mattas“ bandė griebtis šiaudo ir ėmė varžovus spausti. Iš pradžių atrodo tai davė šiokios naudos (53:71), tačiau neilgam. Savo žodį susitikime tarė ir Saulius Klimkevičius. „Hidraulinių sistemų“ ilgametis žaidėjas per trumpą laiką smeigė keturis tolimus metimus, o po paskutiniojo skirtumas tarp ekipų tapo 30 taškų (59:89). Per likusią formaliąją dalį emobilus.lt & SK „Mattas“ savo deficitą sumažino iki 21 taško, tačiau iš esmės tai nieko nekeitė (71:92).

„Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0

Po rungtynių emobilus.lt & SK „Matto“ komandos treneris Aurimas Dervinskas paklaustas, kas nutiko po pirmųjų dviejų minučių, kuomet atrodė, jog jie yra rimtai pasiruošę „iškaršti“ varžovams kailį, tačiau vėliau subyrėjo: „Tikrai tikiu, kad galime varžovams iškaršti kailį (šypsosi), esame pajėgūs tai padaryti. Vis tik, šiandien atrodė, jog esame labai pavargę. Gynyba buvo kiaura, o 92 praleisti taškai mano manymu yra tragedija. Nesigynėme ir neparodėme charakterio. Keletą atkarpų sužaidėme pusėtinai ir tada neleidome varžovams bėgti, o iš esmės buvome nepasiruošę rungtynėms“. Paklaustas kokios nuotaikos prieš antrąsias rungtynes ir tai, kad į jas reikia keliauti serijoje atsiliekant Aurimas Dervinskas atsakė: „Varžovus žinome gerai – tai seni KKL dalyviai. Į kitas rungtynes eisime kovoti ir tikiu savo komanda, kad tikrai nugalėsime“.

Pergalingų rungtynių detales analizavo ir „Hidraulinių sistemų“ komandos treneris Vitalijus Kirilovas: „Pirmoje pusėje vyko daugiau žvalgyba. Su varžovų komanda šį sezoną susitikome pirmą kartą, todėl buvo nežinoma komanda ir žinojome tik tai, kad joje rungtyniauja geri žaidėjai. Patys pirmoje pusėje tiesiog bandėme įsibėgėti. Pasikartosiu, tačiau jau anksčiau esu sakęs, kad mes kaip garvežys: puškuojame, kol pagaliau pajuntame ritmą. Palaipsniui didinome tempą, pavyko keletą kartų greitai užbaigti atakas, neblogai sužaidė mūsų aukšti žaidėjai. Ketvirtas kėlinukas buvo tiesiog žudantis (šypsosi), nes prabilo tie, kurie galima sakyti visas rungtynes tylėjo. Galiausiai pergalę manau nulėmė tai, kad komanda norėjo laimėti ir manau, kad tam jau pribrendo. Manau, kad kiekvienas varžovas yra pajėgus mums įkasti, o šis ypač, nes jie neturės didelio moralinio spaudimo. Mes savo ruožtu žiūrėsime kaip viskas bus, galbūt savo sienos padės“.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Aurimas Gavelis – 21 tšk., Kęstutis Dimitrijevas – 16 tšk. (6 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Eimantas Daunora – 10 tšk.

Hidraulinės sistemos: Martynas Kudakas – 23 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 20 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 16 tšk., Tadas Vasiliauskas – 11 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)„Hidraulinės Sistemos“ užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybes pradėjo lengva pergale prieš „Aureliną“ (2014 spalio 31 d., penktadienis, 22:08 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Hidraulinės Sistemos“ sutriuškino „Darbiečius“ ir žengė į kitą etapą (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 16:40 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Hidraulinės Sistemos“ pratęsime įveikė „ICE“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Partizano“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:37 val.)