Elektromontuotojas vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (48:74)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„emobilus.lt & SK „Mattas““ sutriuškino „Elektromontuotojas“ ekipą

2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 22:35 val., peržiūros: 1341

Trečiadienio vakarą Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės. kuriose susitiko "Elektromontuotojas" (šeimininkai) ir „emobilus.lt & SK „Mattas““ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau vienu žingsniu priekyje visada buvo „emobilus.lt & SK „Mattas““ ekipa ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 48:74.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, nė viena ekipa neįgijo didesnio pranašumo ( 7:7). Vis dėlto, likus žaisti apie tris minutes „emobilus.lt & SK „Mattas““ ekipa atrado savo žaidimą ir įgijo šešių taškų pranašumą. Besibaigiant kėlinukui šeimininkai sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Rezultatas - 13:15.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus "Elektromontuotojas" ekipa sunkiai rinko taškus, nepataikydavo laisvi metimų, o tuo pasinaudoję svečiai su kiekviena minute didino savo pranašumą ( 18:33). Po minutės pertraukėlės "Elektromontuotojas" puolimas atsigavo ir prieš ilgąją pertrauką sumažino skirtumą iki dešimt taškų. Rezultatas - 24:34.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pradėjo "sausa" atkarpa 7:0 ir komandas skyrė tik du taškai. Po minutės pertraukėlės „emobilus.lt & SK „Mattas““ ekipa atsigavo po šalto dušo ir pradėjo tolti nuo varžovų. Besibaigiant kėlinukui svečiai atstatė savo dviženklį pranašumą. Rezultatas – 37:49.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus „emobilus.lt & SK „Mattas““ pademonstravo geležinę gynybą, o patys laimėjo atkarpą 15:0 (41:66). Per likusias tris minutes abiejų komandų žaidimas nurimo ir tarp ekipų rezultatas nepakito. Triuškinančią pergalę iškovojo „emobilus.lt & SK „Mattas““ ekipa, rezultatu – 48:74.

Po laimėtų rungtynių „emobilus.lt & SK „Mattas““ ekipos treneris, A.Dervinskas, teigė:" Šiandien sunkiai sekėsi žaisti. Atėjome tik septyniese. Gal esam pavargę nuo vakar dienos, turėjome nelengvas varžybas, bet pergalė yra pergalė."

Elektromontuotojas: Andrius Sanajevas – 12 tšk. (11 atk. kam.), Dovydas Znutas – 11 tšk., Arnas Gilius – 7 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Eimantas Daunora – 23 tšk. (10 išpr. praž.), Aurimas Gavelis – 16 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Domas Juknevičius – 12 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Andrius32014 lapkričio 26 d., 22:05 val.
Ignas Urbonas --> K.Dimitrijevas
„emobilus.lt & SK „Mattas““ nesunkiai nugalėjo „Nepyk“ ekipą (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:13 val.)Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:24 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ savo varžovus sutriuškino beveik dvigubai (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)KK „13“ nugalėjo „Elektromontuotojas“ penketuką (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 19:09 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su „Žaliai ‒ Balti“ ekipa (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su Elektrėnų „Senoji versmė“ ekipa. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:01 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ išlieka be pralaimėjimų (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:14 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pasiekė nelengvą pergalę (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:51 val.)Po atkaklios kovos „Šilainiai ‒ 2“ nugalėjo „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:34 val.)