Krepsininkas.net vs Kėdainiai & Addeco (64:100)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 29 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos.

2015 sausio 29 d., Ketvirtadienis, 21:37 val., peržiūros: 1330

Ketvirtadienį, sausio 29 dieną, J. Jablonskio gimnazijoje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų komanda "Krepšininkas.net" ir "Kėdainių & Addeco" ekipa. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį minimaliu skirtumu – (10:11), Antrame kėlinyje "Kėdainiai & Addeco" komandai pavyko padidinti skirtumą iki 6 taškų ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (25:31). Antroje rungtynių pusėje ėmė ryškėti komandų pajėgumai, svečiai ėmė tolti nuo šeimininkų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (64:100).

Pirmasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus. Komandos daug klydo ir prametė daug metimų. Prabėgus 5 minutėm priekyje buvo svečiai, kurie pirmavo 3 taškų persvara – (3:6). Vėliau šeimininkams buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai – (8:6), bet visgi kėlinį tiksliau užbaigė "Kėdainiai & Addeco" komanda ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (10:11).

Antrasis kėlinys buvo kiek rezultatyvesnis. Svečiai pirmieji pelnė taškus, po kurių skirtumas tarp komandų išaugo iki 7 taškų – (12:19). Vėliau komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, bet nei vienai komandai geriau sužaisti nepavyko. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (25:31).

Antroje rungtynių dalyje "Kėdainių & Addeco" komanda ėmė tolti nuo šeimininkų. Sužaidus pirmas 5 trečio kėlinio minutes skirtumas tarp komandų pirmą kartą šoktelėjo iki dviženklio – (39:50). O po trijų kėlinių komandas jau skyrė 13 taškų – (48:61).

Ketvirtasis kėlinys šeimininkų komandai nieko gero nežadėjo, svečiai ėmė greitai rinkti taškus ir skirtumas tarp komandų tik augo. Paskutinis kėlinys buvo rezultatyviausias, svečiai pelnė net 39 taškus, šeimininkai vos 16 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu – (64:100).

Po pralaimėtų rungtynių "Krepšininkas.net" ekipos treneris kalbėjo: "Pirmoje rungtynių pusėje varžovai daug klydo, prametė daug metimų, mūsų komandai pavyko prisilaikyti. Paskui svečiai pagerino gynybą, puolimą ir paleidom. Šiandieną fiziškai silpnesni buvome, neapsigynėme jie primetė daug taškų ir laimėjo."

Krepsininkas.net: Martynas Šumskis – 25 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Andrius Urmulevičius – 14 tšk., Arnas Vedegys – 8 tšk.

Kėdainiai & Addeco: Mindaugas Dilys – 21 tšk. (8 rezult. perd.), Tadas Lukoševičius – 21 tšk., Dovydas Čepas – 19 tšk., Martynas Šležys – 14 tšk., Einoras Stankus – 11 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ be didesnio vargo nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:12 val.)„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)„Žaliai-Balti“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepšininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Grizliai“ po pertraukos susitvarkė su „Krepšininkas.net“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 13:01 val.)„Grizliai“ neturėjo vargo su „Krepsininkas.net“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)