Kauno liberalai vs vaistinė.lt (51:70)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Vaistinė.lt“ be vargo susidorojo su „Kauno liberalais“

2015 sausio 16 d., Penktadienis, 00:49 val., peržiūros: 1074

Ketvirtadienio vakarą Kauno technikos kolegijos sporto salėje, "ALTreklama" C lygos, P pogrupio sungtynėse, "Kauno liberalai" priėmė "Vaistinė.lt" krepšininkus. Sėkmingiau pradėję susitikimą aikštės šeimininkai nepajėgė išlaikyti inciatyvos ir turėjo pripažinti "vaistinė.lt" krepšininkų pergalę rezultatu 51:70.

Susitikimo pradžioje komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o pirmi žymesnę persvarą įgijo svečiai – 5:9, tačiau "liberalai" atsakė spurtu 9:2 ir persvėrė rezultatą – 14:11. Vis dėlto kėlinuką užbaigė svečių serija 2:14, po kurios "vaistinė.lt" pirmavo 16:25.

Antrąjį kėlinį "liberalai' pradėjo pelnydami devynis taškus iš eilės ir išlygindami rezultatą – 25:25. Svečiai netruko perimti iniciatyvą ir, po spurto 1:11, jau turėjo dviženklę persvarą – 26:36. Po dviejų kėlinių komandas skyrė aštuoni taškai – 28:36.

Trečiajame ketvirtyje "vaistinė.lt" krepšininkų dominavimas buvo akivaizdus, po spurto 0:15 skirtumas išaugo iki 22-jų taškų, o bendras kėlinio rezultatas buvo 7:20. Pasibaigus trečiajam kėlinukui svečiai pirmavo rezultatu 35:56.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "vaistinė.lt" padidino savo pranašumą iki 25-ių taškų (37:62), tačiau "liberalai" antroje ketvirčio pusėje spurtavo 6:0, kiek sumažindami atsilikimą (45:64). Rungtynės baigėsi "vaistinė.lt" pergale rezultatu 51:70.

Kauno liberalai: Robertas Maskvytis – 20 tšk. (12 atk. kam.), Simonas Kairys – 17 tšk. (12 atk. kam.), Liutauras Sakalauskas – 7 tšk. (11 atk. kam.)

vaistinė.lt: Karolis Klimas – 15 tšk., Vytautas Peseckis – 15 tšk. (5 perimt. kam.), Saulius Digimas – 11 tšk., Paulius Pocius – 11 tšk.

„Vaistinė.lt“ susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:14 val.)BC „Ambi“ neturėjo vargo su „Kauno Liberalais“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ neturėjo vargo prieš „Kauno liberalus“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Vaistinė.lt“ nepasigailėjo „BL Old“ ekipos (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:57 val.)BC „Ambi“ nušvalė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 04:31 val.)„New Team“ nesunkiai įveikė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:10 val.)„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 20:30 val.)„BK Centre“ sutriuškino „Kauno Liberalus“ (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 18:57 val.)„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)