BC „Ambi“ vs New Team (77:52)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą.

2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 23:40 val., peržiūros: 1487

Pirmadienį, vasario 2 dieną, VDU sporto centro salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę "BC Ambi" ir svečiai "New Team". Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (22:17). Antrame kėlinyje "BC Ambi" dar labiau atitrūko nuo svečių ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 11 taškų – (39:28). Antroje rungtynių dalyje šeimininkai toliau diktavo sąlygas rungtynėms ir galutinis rezultatas buvo – (77:52).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "BC Ambi" komandos spurtu – (10:2), po kurio sužaidus 3 minutes komandas skyrė 8 taškai. Vėliau sekė 7 iš eilės pelnyti "New Team" komandos taškai ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 1 taškas – (10:9). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, truputi geriau sužaisti pavyko šeimininkams ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (22:17).

Antrame kėlinyje toliau tęsėsi tolygus žaidimas. Truputi geriau sekėsi žaisti šeimininkams, kuriems pavyko sužaidus 5 minutes atitrūkti nuo svečių iki 8 taškų – (33:23). Antroje kėlinio dalyje "BC Ambi" dar padidino skirtumą iki dviženklio ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (39:28).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, abi komandos kartu sudėjus pelnė tik 24 taškus. Kėlinį vėl geriau pavyko sužaisti šeimininkams, jiems pavyko po trijų kėlinių padidinti skirtumą iki 15 taškų – (53:38).

Ketvirto kėlinio pradžia geriau pasisekė "New Team" ekipai, kuri laimėjo pirmų 3 minučių atkarpą – (6:10) ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 11 taškų – (59:48). Vėliau svečiai papuolė į duobę iš kurios nepavyko išlipti, pralošė atkarpą – (18:4) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (77:52).

BC „Ambi“: Dominykas Apšega – 19 tšk., Vytautas Čypas – 18 tšk., Julius Povilaitis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Dulinskas – 13 tšk. (20 atk. kam.)

New Team: Martynas Kriaučiūnas – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Čeida – 10 tšk., Domantas Inkrata – 5 tšk.

„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 00:41 val.)„VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „New Team“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 00:14 val.)„New Team“ nesunkiai įveikė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:10 val.)„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:01 val.)„Abstinentai“ nesunkiai nugalėjo BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:32 val.)Ketvirtame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „New team“ ekipą (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:44 val.)„Abstinentai“ įveikė garbingai kovojusią „New Team“ komandą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:27 val.)