New Team vs Abstinentai (52:67)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 30 d., Penktadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Abstinentai“ įveikė garbingai kovojusią „New Team“ komandą

2015 sausio 30 d., Penktadienis, 22:27 val., peržiūros: 904

Sausio 30 dieną J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „ALTreklama“ pirmenybių 2 etapo rungtynės, kuriose susitiko „New Team“ (šeimininkai) ir „Abstinentai“ (svečiai). Rungtynių pradžioje iš karto savo pranašumą pradėjo įrodinėti aikštelės svečių ekipa, kuri jau po pirmo kėlinio pirmavo 16 taškų skirtumu. Per antrąjį persvara beveik nepakito, o po pirmos rungtynių dalies „Abstinentai“ buvo priekyje 18:33. Trečiajame ketvirtyje „New Team“ sugebėjo pakeisti rungtynių eigą ir ženkliai priartėti, o komandas skyrė tik vieno metimo atstumas. Tiesa, paskutinio ketvirčio viduryje „Abstinentai“ vėl spurtavo bei įgyję solidesnį pranašumą rungtynes užbaigė be didesnės įtampos. Galutinis rezultatas 67:52 (24:8, 9:10, 9:19, 25:15).

Per pirmąsias 5 žaidimo minutes ekipos gan sunkiai rinko taškus, o „Abstinentai“ nežymiai pirmavo 5-7. Perkopus kėlinukui į antrą pusę išryškėjo svečių ekipos pranašumas – sekė atkarpos 0-9 ir dar viena prieš kėlinio pabaigą 0-8, kurios po pirmo ketvirčio „Abstinentams“ leido susikrauti gan didelę persvarą 8-24. Po trumputės pertraukėlės abi ekipos rezultatyvumu nepasižymėjo, o atsiliekančiai ekipai tirpdyti pranašumo taip pat nepavyko. Tiesa, „New Team“ šį ketvirtį sugebėjo laimėti minimaliai 10-9, o po dviejų kėlinių ekipas skyrė 18-33.

Po ilgosios pertraukos „New Team“ pradėjo po truputį tirpdyti pranašumą – kėlinį sėkmingai pradėjęs T.Čeida, bei po to estafetę perėmęs G.Merkevičius privertė susirūpinti varžovų ekipą, kadangi ekipas 8-ąją 3 kėlinio minutę teskyrė 2 taškai 37-39. Galiausiai išsilyginęs abiejų ekipų žaidimas didesnių pokyčių rezultate nepadarė. Po sužaistų 30 minučių „Abstinentų“ persvara siekė tik 5 taškus 37-42.

Paskutinio ketvirčio pradžioje abi ekipos demonstravo sėkmingą puolimą pataikant svarbius metimus, o po sužaistų 3 žaidimo minučių dar niekas nebuvo aiškų, ekipas teskyrė 2 taškai 45-47. Tačiau kėlinio viduryje „Abstinentai“, vis dėlto, parodė, jog jie gali sužaisti geriau nei oponentai, o tuo metu svarbius taškus rinkę M.Šiukščius ir M.Liepa vėl sugrąžino ekipai dviženklį pranašumą 45-57. Tuo tarpu „New Team“ 5-ukas, nuo to momento ir tolesnėje įvykių eigoje jau nebesugrįžo į kovą dėl pergalės. Po galutinio švilpuko „Abstinentai“ nugalėjo rezultatu 67:52.

Po rungtynių „New Team“ žaidėjas K.Aleksandravičius pralaimėjimo priežastis aiškino šitaip: "Pritrūko žaidėjų, tikrai pritrūko, pavargom. Trūko šiandien žaidimo, keitimo. Pirmas ir antras kėliniai buvo tokie tragiški, nesužaidėm. Po to pritrūkom jėgų.

New Team: Tomas Čeida – 20 tšk. (14 atk. kam., 9 išpr. praž.), Giedrius Merkevičius – 20 tšk., Ramūnas Žebrauskas – 6 tšk.

Abstinentai: Marius Liepa – 18 tšk., Saulius Banaitis – 16 tšk., Martynas Šiukščius – 12 tšk. (13 atk. kam.), Aurimas Jurkšaitis – 11 tšk.

„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Abstinentai“ tik po atkaklios kovos palaužė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:24 val.)„Grizliai“ pasismagino dvikovoje su „New Team“. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 00:54 val.)„Abstinentai“ įsirašė lengvą pergalę (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:25 val.)„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:01 val.)„Abstinentai“ nesunkiai nugalėjo BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:32 val.)„Abstinentai“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 18:26 val.)„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)