BL Old vs vaistinė.lt (26:83)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 02 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Vaistinė.lt“ nepasigailėjo „BL Old“ ekipos

2014 lapkričio 02 d., Sekmadienis, 22:57 val., peržiūros: 1637

Sekmadienį, lapkričio 2 dieną, "Kauno švara" sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos "BL Old" ir svečių "vaistinė.lt" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios pasirodė skirtingi komandų lygiai, svečiai neleido lengvai rinkti taškų šeimininkų ekipai, o patys visas rungtynes tik didino skirtumą tarp komandų. Rungtynės baigėsi rezultatu – 26:83.

Rungtynės prasidėjo trimis iš eilės rezultatyviomis svečių atakomis, vėliau sekė šeimininkų rezultatyvi ataka ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo 2:6. Prabėgus dar 5 minutėms, "vaistinė.lt" surengė spurtą (0:13) ir rezultatas pirmą kartą rungtynėse šoktelėjo iki dviženklio – 2:19. Per likusį laiką "BL Old" įmetė 3 taškus, svečiai 7, ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 5:26.

Antrasis kėlinys prasidėjo (0:7) svečių atkarpa, vėliau sekė dar viena rezultatyvi atkarpa (2:12), ir sužaidus apie 7 minutes skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 38 taškų – 7:45. Per likusį laiką "BL Old" komandai pavyko pelnyti 2 taškus, "vaistinė.lt" pelnė 4 taškus ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 9:49.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar viena rezultatyvia svečiu atkarpa (2:9), po kurios skirtumas vėl šoktelėjo iki 47 taškų – 11:58. Prabėgus dar 2 minutėms, abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo 14:64. Antroje kėlinio dalyje "BL Old" pralošė dar vieną atkarpą (5:9), ir po trijų kėlinių rezultatas buvo 19:73.

Ketvirtasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus abiems komandoms: pirmieji taškus pelnė šeimininkai, vėliau sekė 4 iš eilės svečių pelnyti taškai ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo 21:77. Antroje kėlinio dalyje komandos kelis kartu apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir rungtynės baigėsi rezultatu 26:83.

Po laimėtų rungtynių "vaistinė.lt" komandos treneris kalbėjo: "Lengvos varžybos buvo, gal varžovas nebuvo mūsų lygio. Visi susirinkome, turėjome lyderį R. Švagždį, kuris užvedė komandą ir sutvarkėme reikalus.""

BL Old: Ramūnas Simonaitis – 11 tšk. (11 atk. kam.), Jurijus Seniuta – 5 tšk., Gytis Surgėla – 4 tšk.

vaistinė.lt: Karolis Klimas – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Pocius – 12 tšk., Matas Lukas – 12 tšk., Šarūnas Vaitelavičius – 11 tšk. (14 atk. kam.), Ugnius Barauskas – 10 tšk.

„Vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 00:41 val.)„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„Sportija“ lengvai nugalėjo „BL Old“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Šilainiai – 2“ užtikrintai nugalėjo „BL Old“ ekipą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Vaistinė.lt“ susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:14 val.)„R2P Sport-2“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių BL „Old“ ekipai (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:48 val.)„Vaistinė.lt“ be vargo susidorojo su „Kauno liberalais“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 00:49 val.)„Kulautuva“ susitvarkė su „BL Old“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:17 val.)