Rind vs Komanda X (80:57)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 vasario 27 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Rind“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Komanda-X“.

2015 vasario 28 d., Šeštadienis, 15:04 val., peržiūros: 1000

Vasario 27-ąją, „VDU“ sporto centre įvyko „C“ lygos aštunfinalio pirmoji akistata tarp šeimininkų „Rind“ ir svečių „Komandos-X“. Pirmoje rungtynių dalyje šeimininkai susidurė su didele pražangų kiekio problema,kas leido varžovams itin dažnai stoti prie baudų metimo linijos. Kova vyko taškas į tašką ir pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą. Rungtynėms įpusejus šeimininkai turėjo dviejų taškų pranašumą ir kova žadėjo būti itin atkakli,tačiau po petraukos svečių žaidimas visai subyrėjo,pasipylė klaidos,netaiklūs metimai,kai savo ruožtu šeimininkų ekipa sumažino pražangų skaičių,ėmė aktyvinti gynybą bei greitomis atakomis ėmė žaibiškai tolti. Svečiai neturėjo ką pastatyti prieš ir turėjo pripažinti oponentų pranašumą 80:57.

Rungtynes ekipos pradėjo gan chaotišku žaidimu ir sunkiai sekėsi rinkti taškus. Šiame kėlinyje šeimininkai pažeidė taisykles net 8kartus,kas leido svečiams mesti 9baudos metimus,tačiau iš jų realizuoti pavyko tik 5,o sėkmingiau sužaidę kėlinio pabaigą šeimininkai po pirmųjų 10-ies minučių pirmavo 15:9.

Antrajame kėlinyje svečiai suaktyvino puolamuosius veiksmus ir vedini D.Puodžiulio ir D.Vinkšnaičio spurtavo 12:4 ir išsiveržė į priekį (21:19). Ekipos šiame kėlinyje kiek pamiršo kas yra gynyba ir labiau koncentravosi į puolimą. „Komanda X“ šį ketvirtį laimėjo 25:21 ir prieš didžiąją pertrauką sumažino turimą deficitą iki 2taškų.36:34.

Trečiajame „Rind“ ekipa pakeitė savo gynybos planą ir tai davė vaisių. Varžovai strigo,ko pasekoje išvydome daugelį neapgalvotų metimų bei sprendimų perduodant kamuolį. Tuo puikiai naudojosi M.Čekanavičius ir A.Tkačiovas,kurie tiesiog „drąskė“ varžovų gynybą ir padėjo savo ekipai laimėti šį kėlinį net 24:4,po kurio abejonių dėl šios dienos nugalėtojų nebeliko. Prieš lemiamą ketvirtį „Rind“ priekyje buvo jau 60:38.

Lemiamame ketvirtyje ekipos tiesiog laukė rungtynių pabaigos. Svečiai bandė tritaškiais mažinti deficitą,visgi tik pavieniai metimai pasiekė tikslą ir skirtumas laikėsi ties 20-ies taškų riba. Kėlinio pabaigoje svečiai vėl dažnai stojo prie baudų metimo linijos,tačiau tik kas antras metimas būdavo tikslus,o visus jų taškų rinkimus nubraukė E.Sliežausko 8 taškai iš eilės ir „Rind“ iškovojo pirmąją pergalę,kovoje iki dviejų laimėtų susitikimų,rezultatu 80:57.

„Kas nutiko,kad po didžiosios petraukos šitaip spurtavote ir atitrūkote nuo varžovų?“
Nugalėtojų komandos treneris – Buvome labai susikaupę pries šias rungtynes, tačiau nuo pat pradzių įsivėlėmę į jų klampų žaidimą ir niekaip nepavyko atitrūkti. Tą padarėm trečiame kėlinuke kada pradėjome žaisti savo žaidimą, po atsikovoto kamuolio skubiai surengti ataką.Varžovai gana stipri komanda tačiau kaip pastebėjau atsarginių suolelis kiek silpnesnis nei startinis penketas, ir prasidėjus keitimui jų žaidimas išsibalansavo. Sieksime antrose rungtynėse žaisti tokį pat žaidimą ir siekti pergalės. Dėkojame varžovams už kovą.

Rind: Martynas Čekanavičius – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Linas Mecelis – 12 tšk., Airidas Tkačiovas – 11 tšk., Esmiraldas Sliežauskas – 11 tšk., Žilvinas Radzevičius – 10 tšk.

Komanda X: Dangirdas Vinkšnaitis – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Klangauskas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Ernestas Kalinskas – 10 tšk.

„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.)„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)„Rind“ be didesnio vargo nukovė „Košmaro“ ekipą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:57 val.)„Rind“ trečiosiose serijos rungtynėse eliminavo LCP KK „Ragus“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:12 val.)Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidusi „Komanda X“ laimėjo varžybas (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:33 val.)Visas rungtynes pirmavę „Savi“ įveikė „Komandą X“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 22:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:14 val.)