KK „13" vs Kauno technikos kolegija (58:80)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Antrąjį kėlinį varžovams leidę įmesti vos 2 taškus „Kauno technikos kolegija“ be didesnio vargo įveikė KK „13“.

2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 21:03 val., peržiūros: 798

Vasario 8 dieną, sekmadienį, V. Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybėse, susitiko, negausiai susirinkusios, komandos KK "13 (šių rungtynių šeimininkai) ir „Kauno technikos kolegija“ (svečiai). Šios dvi komandos jau buvo susitikusios,pirmajame rate. Tą syk , kaip ir šiandienos rungtynėse, pergale džiaugėsi „Kauno technikos kolegija“. Šiandienos rungtynėse KK "13" sugebėjo priešintis tik pirmąjį kėlinį, po kurio rezultatu (19:24) atsilikinėjo nuo varžovų. Antrasis ketvirtis šeimininkų komandai buvo lemiamas, kadangi per šį kėlinį jie sugebėjo pelnyti tik 2 taškus ir tuo pasinaudoję „Kauno technikos kolegija“ krepšininkai susikrovė 23 taškų pranašumą. Per likusius du kėlinius svečiai išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 80:58

Varžybos prasidėjo KK "13" komandos nebloga pradžia, kurios dėka, sužaidus daugiau nei 5 minutes, šeimininkai turėjo 8 taškų pranašumą (17:9). Tačiau susikaupę varžovai per likusią kėlinio dalį, padarė atkarpą 15:2 ir po pirmojo kėlinio jau turėjo 5 taškų pranašumą. Po 10 minučių rezultatu 19:24 priekyje „Kauno technikos kolegija“.

Antrajame ketvirtyje, kaip ir pirmojo pabaigoje, šeimininkų ekipai buvo labai sunku rinkti taškus. Per šį ketvirtį KK "13" komanda įstengė pelnyti viso labo 2 taškus, kai tuo tarpu „Kauno technikos kolegija“ nemažino tempo ir tolo nuo varžovų, pelnydama 20 taškų. Po 2 kėlinių priekyje svečiai rezultatu 44:21.

Po ilgosios pertraukos, atsipalaidavę sugrįžę „Kauno technikos kolegija“ krepšininkai, kėlinį pradėjo 3:10 ir sužaidus 4 minutes KK "13" komanda sumažino atsilikimą iki 16 taškų. Per likusią kėlinio dalį komandos apsikeitė taikliais metimais ir sužaidus 3 kėlinius rezultatas buvo 43:57 „Kauno technikos kolegija“ komandos naudai.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, per kurį, pavargę KK"13" krepšininkai nesugebėjo dar labiau sumažinti atsilikimo. Rungtynės pasibaigė rezultatu 80:58 „Kauno technikos kolegija“ komandos naudai.

KK „13": Remigijus Babenskas – 17 tšk., Gediminas Pajeda – 16 tšk., Dominykas Butkus – 14 tšk.

Kauno technikos kolegija: Sigitas Vaitkus – 37 tšk. (14 atk. kam.), Nerijus Aleknavičius – 14 tšk., Justinas Mašeckis – 13 tšk.

Po rungtynių paklaustas, kas lėmė antrojo kėlinio spurtą, „Kauno technikos kolegija“ komandos atstovas Justinas Mašeckis kalbėjo: "Buvom geriau pasiruošę, jų buvo irgi mažai – tik penkiese, pavargo per pirmus du kėlinius. Prie mūsų komandos, antrajame kėlinyje, prisijungė dar vienas žaidėjas, suspurtavome ir pasiekėme lengvą pergalę."

„Kauno Technikos Kolegija“ užtikrintai įveikė KK „13“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kėdainiai“ ekipą (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kaunas“ ekipą (54:80). (2015 vasario 06 d., penktadienis, 01:23 val.)„Kauno technikos kolegija“ neatsilaikė prieš „Sporto maniją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)Po permainingos kovos ‒ „Kauno technikos kolegijos“ pergalė (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KK „13“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:17 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:07 val.)„Kauno Technikos kolegija“ paskutiniame ketvirtyje palaužė „Birštono Olimpą“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „KK – „13“ komandą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:59 val.)