BL Old vs R2P Sport – 2 (36:83)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„R2P Sport-2“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą.

2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 21:53 val., peržiūros: 1510

Sekmadienį, Kauno švaros sporto salėje įvyko "C" lygos mažosios taurės rungtynės tarp vietos "BL Old" ir R2P Sport-2" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (13:20). Antrame kėlinyje šeimininkai sukrapštė vos 3 taškus ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 16 taškų – (16:32). Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, "R2P Sport-2" ekipa didino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (36:83).

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis, po kuriu sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (6:4). Vėliau "R2P Sport-2" komanda spurtavo – (7:14) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (13:20).

Antrasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, "BL Old" sukrapštė vos 3 taškus baudų metimais. Svečiai pelnė 12 taškų ir skirtumas tarp komandų po dviejų kėlinių šoktelėjo iki 16 taškų – (16:32).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "R2P Sport – 2" ekipos laimėtu spurtu – (5:14), po kurio tarp komandų skirtumas išaugo iki 21 taško – (21:42). Sužaidus dar 2 minutes svečiai padidino skirtumą iki 28 taškų – (21:48). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai šiek tiek pristabdė svečių puolimą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (29:61).

Ketvirtasis kėlinys "BL Old" nebuvo labai sėkmingas, šeimininkai pralošė kėlinį rezultatu – (7:22) ir "R2P Sport – 2" ekipa švente nesunkią pergalę rezultatu – (36:83).

Po pralaimėtų rungtynių "BL Old" komandos treneris kalbėjo: "Trumpas suoliukas, nebuvo centro pas mus. Buvo klaidų, aiškų šiek tiek mažiau, nes varžovas silpnesnis buvo, negu pirmame etape. Zoninei gynyboje blogai judėjome, daug tolimų metimų įmetė, mums iš gerų pozicijų nekrito."

BL Old: Tomas Petraitis – 19 tšk., Stanislovas Zaikinas – 6 tšk., Vincas Širmulis – 4 tšk.

R2P Sport – 2: Vaidotas Stankevičius – 18 tšk. (7 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Tadas Sniceris – 18 tšk., Rytis Vainikevičius – 16 tšk. (11 atk. kam.), Laurynas Andrijauskas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Robertas Stankus – 12 tšk.

„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Negausiai susirinkę „R2P Sport – 2“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Grean Death“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)„R2P Sport – 2“ be didesnio vargo įveikė „Grean Death“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:20 val.)„R2P Sport – 2“ neturėjo vargo su „Bl OLD“ ekipa (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 01:51 val.)„Vaistinė.lt“ nepasigailėjo „BL Old“ ekipos (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Sportija“ lengvai nugalėjo „BL Old“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Šilainiai – 2“ užtikrintai nugalėjo „BL Old“ ekipą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Kulautuva“ susitvarkė su „BL Old“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:17 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių BL „Old“ ekipai (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:48 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įtikinamai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:00 val.)