Kauno Rami vs Advokatų kontora „Konsus“ (85:81)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Kauno „Rami“ rungtynių pabaigoje sugebėjo išlaikyti trapią persvarą ir laimėti

2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 23:42 val., peržiūros: 962

2014 gruodžio 21 dieną, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybių, 2 etapo, G pogrupio rungtynėse Saulės gimnazijoje susitiko Kauno "Rami" (šeimininkai) ir Advokatų kontora „Konsus“ (svečiai). Pirmame kėlinyje galingai atrodę svečiai pirmavo solidžiu skirtumu, tačiau jau antrame visiškai sustojo ir "Rami" perėmė kontrolę į savo rankas. Trečiame šeimininkai tik dar labiau nutolo, tačiau ketvirtame "Konsus" sumažino deficitą iki trijų taškų, tačiau išsiveržti į priekį nepavyko ir tą šturmą atlaikę šeimininkai sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu – 85:81.

Pirmasis kėlinys prasidėjo penkiais "Konsus" taškais, o trimis atsakė "Rami" – 3:5. Dar penkis taškus pridėjo svečiai ir skirtumas tapo jau septyni taškai – 3:10. Šešis taškus pelnė "Rami", penkiais atsakė svečiai ir skirtumas šeši taškai – 9:15. Dar vieną tritaškį smeigė šeimininkai, o dviem taškais atsakė "Konsus" ir skirtumas dar labiau sumažėjo – 12:17. Kėlinys baigėsi šešiais svečių ir dviem šeimininkų taškais ir po pirmo kėlinio – 14:23.

Antrasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką, tačiau sužaidus keturias minutes, "Rami" jau sugebėjo išlyginti rezultatą – 29:29. Aštuonis taškus surinko šeimininkai, o dviem atsakė svečiai ir rezultatas jau – 37:31. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinį užbaigė dviem taškais "Konsus", o tritaškiu "Rami" - 42:35.

Trečiasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir sužaidus tris minutes skirtumas padidėjo vienu tašku – 50:42. Atkarpą 9:2 laimėjo "Rami" ir skirtumas išaugo iki penkiolikos taškų – 59:44. Kėlinio pabaiga kiek geriau susiklostė svečiams ir po trijų kėlinių - 64:50.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo lygiai ir skirtumas aptirpo tik dviem taškais – 70:58. Tada atkarpą 9:0 laimėjo svečiai ir skirtumas ištirpo vos iki trijų taškų – 70:67. Laikas išaušo ir "Rami" komandai, jie laimėjo atkarpą 10:2 ir vėl skirtumas tapo dviženklis – 80:69. Iki ketvirčio pabaigos svečiai dar bandė sugrąžinti intrigą, tačiau visus bandymus atrėmė "Rami" komanda ir laimėjo rungtynes - 85:81.

Kauno Rami: Tomas Petrošius – 43 tšk. (7 išpr. praž., 38 naud. bal.), Šarūnas Petraitis – 16 tšk. (8 rezult. perd.), Giedrius Džiaugys – 13 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Vilius Valentinas – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Justas Kalinauskas – 21 tšk., Lukas Jasevičius – 11 tšk., Paulius Meiliūnas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kauno Rami“ antroje rungtynių pusėje išlaikė persvarą prieš „Nepyk“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Kauno Rami“ pasiekė svarbią pergalę (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno Rami“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Kauno Rami“ užtikrintai nugalėjo „Naujokus“. (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 16:00 val.)„Kauno rami“ neturėjo vilčių prieš „Compensa“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:39 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė keturiese rungtynių pabaigoje likusius „Krepsininkas.net“ (2015 sausio 30 d., penktadienis, 21:28 val.)Advokatų kontora „Konsus“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Advokatų Kontora Konsus“ užtikrintai baigė pirmąjį etapą (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 21:49 val.)„Krepsininkas.net“ paskutiniame kėlinyje atlaikė „Kauno Rami“ šturmą ir pasiekė pirmąją pergalę antrajame etape. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 23:35 val.)Šarūno Petraičio vedama „Kauno Rami“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:18 val.)