Šilainiai – 2 vs Elektromontuotojas (58:58)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 25 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ sužaidę lygiomis su „Šilainiais-2“ žengia į aštuntfinalį

2015 vasario 25 d., Trečiadienis, 22:50 val., peržiūros: 1043

Vasario 25 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, įvyko C lygos „ALTreklama“ antrosios šešioliktfinalio rungtynės tarp „Šilainių-2“ (šeimininkai) ir „Elektromontuotojo“ ekipų. Pirmąjį susitikimą „Elektromontuotojas“ laimėjo penkiais taškais. Todėl „Šilainiams-2“ norint patekti į aštuntfinalį reikėjo iškovoti pergalę daugiau nei penkiais taškais. Visos rungtynės buvo įtemptos bei vyko taškas į tašką. Toks rungtynių tembras laikėsi iki pat rungtynių pabaigos. Šios rungtynės taip ir pasibaigė – lygiosiomis (58 – 58). Tai reiškia, jog „Elektromontuotojas“ turėję 5 taškų pranašumą nuo praeitų varžybų keliauja į C lygos „ALTreklama“ mažosios taurės aštuntfinalį.

Rungtynėms prasidėjus, kiek geriau atrodė „Šilainiai -2“. Jie nieko nelaukdami išsiveržė į priekį (7-1). Tačiau „Elektromontuotojas“ netrukus atsigavo ir prisivijo varžovus. Likusi kėlinuko dalis buvo stebėtinai lygi. Abi ekipos prilaikė daugmaž lygų rezultatą iki pat kėlinuko pabaigos. Pirmasis kėlinukas pasibaigė rezultatu (22 – 21) šilainių naudai.

Antrasis kėlinukas, vėlgi, prasidėjo apylygiai. Tačiau tai truko neilgai. Po to šeimininkai spurtavo (8-0) ir atitrūko nuo varžovų (32-24). Tačiau antroje kėlinuko pusėje, „Šilainių -2“ komandos puolimas visiškai sutriko. „Elektromontuotojui“ pradėjus naudoti spaudimo taktiką, šeimininkų pranašumas bematant ištirpo. Antrasis kėlinukas pasibaigė rezultatu (36 – 38).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai vėl atsigavo. Pirmą kėlinuko pusę sužaidę (13-4), „Šilainiai-2“ vėl atitrūko nuo varžovų rezultatu (49-42). Tačiau svečiai taipogi parodė, jog pasiduoti neketina. Kėlinuko pabaigoje penlę 6 taškus be atsako, jie sumažino deficitą iki minimalaus ir kėlinukui pasibaigus rezultatas buvo (49 – 48).

Paskutinis kėlinukas kaip ir tikėtasi, buvo pilnas įtampos. Žaidėjų emocijos ir šūkavimai girdėjosi visoje sporto salėje ir už jos ribų. Svečiai vėl pradėjo spausti šeimininkus ir kėlinukui įpusėjus pirmavo 7 taškais (51-58). Likusią kėlinuko dalį svečių puolimas visiškai išblėso. Šeimininkai bandė tuo pasinaudoti ir spurtuoti. Ir nors „Šilainiai-2“ per likusią kėlinuko dalį pelnė 8 taškus be atsako, tačiau laikas išseko esant lygiam rezultatui (58 -58), ko pasekoje iškeltom rankom iš salės išėjo „Elektromontuotojo“ krepšininkai.

Šilainiai – 2: Artūras Masiulis – 22 tšk., Tomas Kivyta – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Vaitkūnas – 8 tšk. (5 rezult. perd.)

Elektromontuotojas: Marius Ivaškevičius – 13 tšk. (12 atk. kam.), Karolis Kolupaila – 12 tšk. (11 atk. kam., 6 perimt. kam.), Laimonas Putrimas – 12 tšk., Dovydas Znutas – 10 tšk.

„Elektromontuotojo“ treneris Eiminas Valaitis:

„Aikštelėje vyko tikras chaosas. Tiek mūsų, tiek varžovų emocijos padarė savo įtaką žaidimui. Mums pavyko juos užspausti ir priversti klysti, tačiau gaila kad patys to nepaversdavome į taškus. Kaip bebūtų, gerai, jog pavyko išeiti kaip nugalėtojams“

Paskutiniai komentarai (3 iš 7)

TomTJ2015 vasario 25 d., 23:51 val.

Pirmiausia visi nusiraminkite, nes Masiulis žaisti galėjo ir jam jokiu pažymu nereikia.

1. Šilainiai-2 turi tris technines pergales 20-0, dvi pergalės pries Remza ir viena pergalė prieš BL Old.

2. Kadani komanda turi tris pergales 20-0, visiems Šilainiai-2 žaidėjams automatiškai užtenka sužaisti reguliariajame sezone 4 rungtyniu.

3. Masiulis sužaidė sezone 4 rungtynes ir galėjo žaisti atkrintamosiose.

Tikiuosi dabar viskas visiems aišku ir sėkmės komandoms kitame etape.

Anonimas2015 vasario 25 d., 23:39 val.
kitose komandose tas pats reikalas:) neva pristato dokumentus,kad buvo traumuoti,bet jus paziurekit i kkl arba kkml tie patys zaidejai atsovauja tom dienom kitom komandom,labai idomu kas ten per dokumentai ir kam juos pateikia;D
Anonimas2015 vasario 25 d., 23:38 val.
bet jis aiskiai nesirgo ir nebuvo traumuotas,nes tuo metu kai zaisdavo silainiai jis astovaudavo tom dienom kitom komandom:D tai kaip jis gali sirgt ar but traumuotas?:D
„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Elektromontuotojas“ palaužė „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:40 val.)„Elektromontuotojas“ nusileido „Lietuvos Šaulių Sajungai“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Elektromontuotojas“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Elektromontuotojas“ paskutiniame kėlinyje palaužė be keitimų likusius „Košmaro“ krepšininkus (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo lengvą pergalę (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:53 val.)LCP KK „Ragai“ antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“ ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:50 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai nugalėjo „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:41 val.)Penkiese žaidę „Šilainiai ‒ 2“ neatsilaikė prieš KK „13“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:15 val.)