Akademija vs Remza (100:49)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 27 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Akademija“ įsirašė lengvą pergalę

2014 lapkričio 27 d., Ketvirtadienis, 23:14 val., peržiūros: 1257

Ketvirtadienio vakarą KKL "C" lygos "ALT Reklamos" pirmenybėse įvyko akistata tarp "Akademijos" ir "Remzos". Susitikime daugiau vietos intrigai nebuvo palikta ir šeimininkai viso susitikimo metu įrodinėjo, jog pagrįstai yra šios dvikovos favoritai. Puikaus puolimo ir ne mažiau puikios gynybos dėka "Akademija" iškovojo pergalę 51 taško skirtumu (100:49).

Nors susitikimas prasidėjo dviem "Remzos" taškais, tačiau greitai "Akademija" atsakė spurtu 17:2 ir jau pirmame kėlinuke išaiškėjo kas yra kas (17:4). Po kiek užsitęsusio taškų bado svečiai dar kartą pelnė du taškus, tačiau šeimininkai ketvirtį užbaigė atkarpa 6:0 ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių ekipas skyrė 17 taškų (23:6).

Antrojo kėlinio metu intriga ir toliau "miegojo letargo miegu". "Akadamija" užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą, o "Remza" bandė bent kiek rimčiau pasipriešinti. Kėliniui įpusėjus komanda skyrė daugiau nei didžiulė praraja (41:15). Antrąją kėlinio dalį "Remza" sužaidė kiek užtikrinčiau, tačiau viskas, ką svečiams pavyko padaryti, tai išlaikyti esamą skirtumą (50:24)

Trečiojo kėlinio metu "Akademija" dar labiau padidino apsukas ir galingu spurtu 18:4 pasiuntė varžovus į nokdauną (68:28). Likusi kėlinio dalis nors ir kiek mažiau, tačiau vis tiek vyko viena kryptimi, o šeimininkų pranašumas nekėlė niekam abejonių (83:36).

Nors daugelis šias rungtynes dar prieš joms prasidedant vadino formalumu, tačiau "Akademija" ketvirtame kėlinuke turėjo užbaigti ką pradėjusi. Svečių komanda savo ruožtu kiek labiau susitelkė ir prieš nusiraminusius varžovus sužaidė sėkmingiau nei pirmųjų trijų ketvirčių metu. Kėlinuką pralaimėję rekordiškai mažu skirtumu "Remzos" vyrai vis tik turėjo sutikti, kad šiandien pajėgesnė yra "Akadamija" (100:49).

Akademija: Edmundas Staugaitis – 34 tšk., Artūras Nausėda – 23 tšk. (10 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Aurimas Juozapaitis – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Tadas Jankevičius – 14 tšk. (13 atk. kam., 10 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Danas Laurinavičius – 12 tšk.

Remza: Arūnas Abromaitis – 15 tšk. (11 atk. kam.), Darius Dzimidavičius – 11 tšk., Vainius Goštautas – 8 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2014 lapkričio 29 d., 22:31 val.
Linai daryk tvarka savo komandoj,arteja kaledu metas padovanok komandai aprangeles:) visai kitaip ziuretusi ta akademija:)
Anonimas2014 lapkričio 29 d., 22:27 val.
keista kad tokia komanda kaip akademija tiek metu zaidzianti c lygoje neturi vienodu aprangu,vienas su baltais sortais,kitas melynais,kiti geltonais:D kazkokia nesamone,reiktu pagaliau vadovybej sutvarkyti sita klausima su tokiom komandom
„Akademija“ aštuntfinalyje eliminavo BC „Gazuotą Pieną“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Akademija“ neturėjo vargo su „Naujokais“. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 14:36 val.)„Akademija“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Akademija“ antroje rungtynių dalyje palaužė „VU KHF“ ekipą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:31 val.)Antroje rungtynių pusėje „Akademija“ įveikė „Straight“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Akademija“ be didesnio vargo susitvarkė su „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:11 val.)„Lituanica“ nepasigailėjo „Remza“ ekipos. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)Sporto Manija tęsia triuškinančių pergalių serija (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:06 val.)Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje ‒ „Akademijos“ pergalė (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Nepyk“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:52 val.)