BC „Straight“ vs Krepsininkas.net (91:37)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 21 d., Antradienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

„BC ,,Straight“ sezoną pradėjo nušluodami jaunuosius „Krepšininkas.net“ vaikinus.

2014 spalio 22 d., Trečiadienis, 00:00 val., peržiūros: 1162

Spalio 21-ąją, "Petrašiūnų" vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių dvikova tarp šeimininkų teisėmis žaidusių "BC Straight" ir svečių "Krepšininkas.net". Nuo pat pirmųjų minučių Laimono Garnelio vedami šeimininkai šovė į priekį ir nemažinę tempo pasiekė triuškinamą pergalę rezultatu 91-37 (23:13;25:14;28:6;15:4).

Rungtynes šeimininkai pradėjo 4 iš eilės Laimono Garnelio tritaškiais ir po Pauliaus Stankūno dvitaškio jau pirmavao 14:3. Svečiams sunkiai sekėsi rasti kelių link varžovų krepšio,tuo tarpu Garnelis vien per šį kėlinį surengė solo šou ir pelnė daugiau taškų negu visa priešininkų komanda(15 prieš 13).Po Dainiaus Liutkevičiaus dviejų taiklių baudos metimų komandos pirmąjį kėlinį baigė rezultatu 23:13.

Antrajame rungtynių kėlinyje svečių ekipa puolime atrodė geriau,tačiau tuo pačiu atsakė ir šeimininkai ir didžiąją kėlinio dalį komandos vis keitėsi sėkmingomis atakomis. Visgi ketvirčio gale "BC Straight" surengė sėkmingą atkarpą 8:0 ir prieš didžiąją pertrauką atitolo 21taško skirtumu 48:27.

Trečiajame ketvirtyje šeiminkai nusprendė sudėti visus taškus ant "I" ir pradėjo varžovus presinguoti. Nors "Krepšininkas.net" ekipa stengėsi pavieniais žaidėjų veiksmais gelbėti situaciją,tačiau beveik visi metimai skriejo pro šalį. Tuo tarpu šeimininkai sužaidė rezultatyviausią savo kėlinuką ir praleidę vos 6taškus į savo krepšį laimėjo šią 10 minučių atkarpą 28-6 bei prieš paskutinį kėlinį nubraukė visas optimistiškas varžovų mintis dar pakovoti dėl pergalės. (76:33)

Paskutiniajame kėlinyje svečiai atrodė nuleidę rankas,tačiau jaunatviškas charakteris privedė prie nelabai sportiškų veiksmų,tuo tarpu,varžovai neliko skolingi ir kėlinuko viduryje kilo konfliktas tarp Laimono Garvelio ir Povilo Venclovo,tačiau į rimtesnį santykių aiškinimąsi tai neišaugo. "BC Straight ekipa" nebesiplėšė aikštėjė ir pelnė per kėlinį tik 15taškų,tačiau varžovai atsakė dar prasčiau pelnydami vos 4. Taigi galutinis rezultatas 91:37 ir sezono startas šeimininkams buvo it lengvas pasivaikščiojimas po vasaros.

BC „Straight“: Laimonas Garnelis – 36 tšk., Tomas Laucevičius – 16 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Paulius Stankūnas – 13 tšk., Ernestas Arbačiauskas – 11 tšk.

Krepsininkas.net: Tadas Kepežinskas – 16 tšk., Vilius Galdikas – 6 tšk., Edgaras Laukevičius – 4 tšk.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Edvinas Rinkevičius sakė: ,, Pirmiausiai norėčiau padėkoti visiems savo žaidėjams,kurie atėjo,stengėsi ir atidavė visas jėgas. Žinoma,norėčiau padėkoti ir varžovams. Vaikinai stengėsi,spaudė mus ir degė noru,tačiau,manau,kad patirtis šį kartą nugalėjo."

„Grizliai“ po pertraukos susitvarkė su „Krepšininkas.net“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 13:01 val.)„Grizliai“ neturėjo vargo su „Krepsininkas.net“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ be didesnio vargo nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:12 val.)SK „Neveronys“ pirmąjį etapą baigė be pralaimėjimų, įveikdama „Krepšininkas.net“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:31 val.)Penkiese susirinkę „BL-OLD“ nepasipriešino „Krepšininkas.net“ ekipai. (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 23:50 val.)BC „Straight“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias varžybas (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:47 val.)„Žaliai-Balti“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepšininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)