Kolpingo kolegija vs A.S.K. „Persvara“ – 2 (100:45)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 03 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos

2015 vasario 03 d., Antradienis, 23:33 val., peržiūros: 1125

Antradieno vakarą Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kolpingo kolegija" (šeimininkai) ir A.S.K. „Persvara“ – 2 (svečiai). Pirmajame kėlinyje tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau nuo antro ketvirčio "Kolpingo kolegija" įjungė aukštesnę pavarą ir užtikrintai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipą, rezultatu – 100:45.

Rungtynės abi komandos pradėjo blankiai ir vos rinko taškus, tačiau A.S.K. „Persvara“ – 2 pirmieji spurtavo ir įgijo 6 taškų pranašumą ( 5:11). Po minutės pertraukėlės "Kolpingo kolegija" sunkiai atrodo savąjį žaidimą. Likus žaisti mažiau nei dvi minutes aikštelės šeimininkai atsakė 5:0 atkarpa ir sumažino skirtumą iki minimumo - 14:15.

Antram ketvirčiui prasidėjus toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ( 22:22). "Kolpingo kolegija" suaktyvino savo gynybą ir įjungė aukštesnę pavarą, kur surengė spurtą net 15:0 ( 37:22). A.S.K. „Persvara“ – 2 sunkiai atsigavo po spaudimo ir šeimininkai išlaikė susikrautą persvarą – 39:24.

Po ilgosios pertraukos "Kolpingo kolegija" toliau nestabdė apsukų ir kėlinuką pradėjo "sausa" atkarpa 12:0 ( 51:24). A.S.K. „Persvara“ – 2 niekaip nesisekė suregzti rezultatyvių atakų, o buvo priversti stebėti, kaip šeimininkai su kiekviena ataka didino savo atotrūkį. Besibaigiant kėlinukui "Kolpingo kolegija" pirmavo 34 taškais. Paskutinėmis sekundėmis taiklus V.Narbuto tritaškis metimas sušvelnino skirtumą iki 31 taško - 65:34.

Ketvirtam kėlinuke "Kolpingo kolegija" toliau traiškė savo varžovus ir nebuvo atsipalaidavę nė biškio ( 77:38). A.S.K. „Persvara“ – 2 daugiau klydo nei pelnė taškų, o tuo pasinaudoję šeimininkai su pasimėgavimu didino savo pranašumą. Paskutinėmis sekundėmis Vilius Šiupinys pelnė "Kolpingo kolegijai" šimtąjį tašką. "Kolpingo kolegija" triuškinančiu rezultatu nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipą – 100:45.

Kolpingo kolegija : Edvinas Masiokas – 29 tšk. (6 perimt. kam.), Tomas Vaškevičius – 22 tšk. (8 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Martynas Zaveckas – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Vilius Šiupinys – 14 tšk. (10 atk. kam.)

A.S.K. „Persvara“ – 2: Marius Mitkus – 13 tšk., Vilius Narbutas – 13 tšk., Edgaras Bartusevičius – 10 tšk.

„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„Kolpingo kolegija“ neturėjo vargo žaisdami prieš „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:51 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:47 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)„Kolpingo kolegija“ nugalėjo „Rind“ ir žengė į finalą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 23:31 val.) „Kulautuva“ svečiuose įveikė „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 01:20 val.)„Komanda X“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.)„Kulautuva“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvarą“ – 2 (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)