A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt vs KK „13" (87:56)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ iškovojo pergalę

2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 17:04 val., peržiūros: 982

Sekmadienį, lapkričio 16 dieną, "C" lygos pirmenybėse susigrūmė D pogrupio ekipos – "A.S.K. "Persvara" & Orca.lt" (šeimininkai) prieš "KK 13". Pirmus tris kėlinius komandų dar neskyrė didelis skirtumas, nors "Persvara" ir atrodė kur kas stipriau. Visgi, šeimininkai savo pranašumą įrodė ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo triuškinančiai bei iškovojo pergalę rezultatu 87:56.

Pirmąjį kėlinį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie įsiveržė į priekį 3:9. Tačiau po to sekė šeimininkų atkarpa 10:2, po kurios jie persvėrė rezultatą. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 21:19. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo "Persvaros" ekipa, kuri spurtavo 19:4 ir įgijo triuškinantį pranašumą. Likusią kėlinio atkarpą komandos žaidė taškas į tašką ir šeimininkai išlaikė savo nemažą atotrūkį – 46:30.

Po ilgosios pertraukos "KK 13" ekipa atrodė gyvesnė ir vos kėliniui prasidėjus sumažino savo atsilikimą keliais taškais. Visą likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką, ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau vos devyni taškai – 59:50. Pagalvoję apie pergalę svečiai, turėjo nuleisti galvas. Ketvirtasis kėlinys buvo didžiulis košmaras ir visiškas "Persvaros" ekipos dominavimas. Šeimininkai šį kėlinį laimėjo 28:6 ir nepaliko jokių vilčių svečiams net pagalvoti apie pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 87:56.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Grant Aleksa – 21 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Saulius Pakalniškis – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Karolis Zujus – 17 tšk., Žygimantas Dovidaitis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Edgaras Šipila – 11 tšk. (14 atk. kam.)

KK „13“: Giedrius Ūkelis – 16 tšk., Gediminas Pajeda – 13 tšk., Remigijus Babenskas – 9 tšk.

„Lietuviški patiekalai“ vos neužbaigė „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ sezono (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)„Darbiečiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:35 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ įsirašė lengvą pergalę dvikovoje su „Savi“. (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:57 val.)„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 02:08 val.)„Akademija“ be didesnio vargo susitvarkė su „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:11 val.)„Straight“ nesunkiai įveikė A.S.K. „Persvarą“ & Orca.lt (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nesunkiai įveikė „Savi“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:06 val.)„Dumblas“ nesulaukė didelio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara & Orca.lt“ ekipos. (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 15:26 val.)Permainingose rungtynėse „A.S.K. Persvara & Orca.lt“ palaužė „Šilainius ‒ 2“ (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt išvykoje nugalėjo Elektrėnų „Senąją versmę“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 18:47 val.)