Rind vs R2P Sport – 2 (59:74)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Nepaisant dviejų diskvalifikacinių pražangų „R2P Sport – 2“ nugalėjo tragiškai atakavusius „Rind“

2014 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 23:22 val., peržiūros: 1240

Pirmadienį, lapkričio 24 dieną, A.Sabonio KC įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių B pogrupio rungtynės, tarp vietos "Rind" ir svečių "R2P Sport – 2" ekipų. Jau rungtynių pradžioje geriau startavo svečiai, tačiau netrukus už nesportinius veiksmus diskvalifikacinę pražangą užsidirbo komandos kapitonas A.Giržadas. Vėliau iniciatyvą perėmė "Rind" ir dar vieną diskvalifikacinę pražangą užsidirbę svečiai prieš ilgąją pertrauką turėjo šešių taškų deficitą, kurį, likę penkiese, antroje rungtynių pusėje sugebėjo panaikinti bei iškovoti pergalę rezultatu 59:74 (15:23, 24:10, 8:25, 12:16).

Rungtynių pradžioje abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau netrukus spurtavę šeimininkai įgijo septynių taškų persvarą. Vis tik, vietoje nesiruošę stovėti svečiai taip pat surengė spurtą, kurio dėka ne tik pasivijo varžovus, bet ir įgijo dviejų taškų persvarą. Toliau sekė kiek netikėta A.Giržadui skirta diskvalifikacinė pražanga, už nesportišką elgesį, tačiau tai didelės įtakos neturėjo ir pirmą kėlinuką "R2P Sport – 2" užbaigė turėdama aštuonių taškų pranašumą. 15:23.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečių žaidėjai dar labiau atitrūko įgydami 23-ijų taškų persvarą, tačiau ir čia lyg iš giedro dangaus sekė R.Vainikevičiui skirta diskvalifikacinė pražanga, kurią jis užsidirbo iškart po gautos techninės pražangos, demonstruodamas agresyvius veiksmus prieš teisėją. Po šio epizodo spurtavę aikštės šeimininkai ne tik panaikino didžiulį deficitą, bet ir sugebėjo įgyti šešių taškų pranašumą. 39:33.

Po ilgosios pertraukos viskas klostėsi kiek ramiau, tačiau "Rind" ekipos žaidėjams krepšys tarsi užsirišo, kuo puikiai pasinaudoję "R2P Sport – 2" ekipos žaidėjai spurtavo 0:17 ir vėl susigrąžino solidų pranašumą, kuris, prieš lemiamą ketvirtį siekė jau vienuolika taškų. 47:58.

Paskutinėje rungtynių dalyje aikštės šeimininkai ir toliau praktiškai nieko nepataikė, kuo puikiai naudojosi vos penkiese likę "R2P Sport – 2" ekipos krepšininkai. Nors pirmomis minutėmis "Rind" komandos žaidėjams dar pavyko surengti pora tikslių atakų, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę svečiai surinko dar vienuolika taškų iš eilės, kurių dėka šventė solidžią pergalę rezultatu 59:74.

Po rungtynių, nugalėtojų ekipos žaidėjas Ričardas Petraitis kalbėjo: "Po to viso karščio komanda šiek tiek atšalo, pradėjome lėčiau ir drausmingiau žaisti, sustojome į savo vietas, pradėjome pataikyti, tai ir atnešė mums pergalę".

"Rind": Evaldas Šerpenskas – 28 tšk. (15 atk. kam., 6 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Airidas Tkačiovas – 13 tšk., Ramunas Beinoras – 8 tšk.

"R2P Sport – 2": Edvinas Karpavičius – 27 tšk. (13 atk. kam.), Tadas Sniceris – 15 tšk., Andrius Giržadas – 8 tšk.

„R2P Sport – 2“ neturėjo vargo su „Bl OLD“ ekipa (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 01:51 val.)Negausiai susirinkę „R2P Sport – 2“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Grean Death“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)Po atkaklios kovos „R2P Sport ‒ 2“ ekipa palaužė „BK Centre“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 19:56 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su LCP KK „Ragais“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įtikinamai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:00 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:17 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „R2P Sport ‒ 2“ iškovojo Mažosios taurės auksą (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 17:09 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Šilainiai ‒ 2“ rungtynių pabaigoje pranoko „R2P Sport – 2“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„R2P Sport – 2“ be didesnio vargo įveikė „Grean Death“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:20 val.)