KK „13" vs Sporto manija (71:120)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos

2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 22:53 val., peržiūros: 1159

2015 vasario 1 dieną, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybėse J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko KK "13" (šeimininkai) ir "Sporto manija" (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir po jo keturių taškų pranašumą turėjo svečiai – 23:27. Kėlinio pradžioje dar bandę priešintis, šeimininkai antroje kėlinio pusėje paleido varžovus, kurie po dvidešimties minučių pirmavo – 38:55. Trečią kėlinį labai galingai sužaidė "Sporto manija" ir po trijų kėlinių turėjo 34 taškų pranašumą – 49:83. Ketvirtame kėlinyje svečiai toliau spaudė varžovus po visą aikštę ir skirtumą tik didino, kol galutinis švilpukas užfiksavo galutinę svečių pergalę rezultatu – 71:120.

Rungtynės prasidėjo dviem D. Rinkūno taškais į kuriuos penkiais atsakė šeimininkai – 5:2. Septynis taškus be atsako surinko "Sporto manija" ir išsiveržė į priekį – 5:9. Atkarpą 11:8 laimėjo KK "13" ir sumažino deficitą iki minimumo – 16:17. Per kitas dvi minutes šeimininkai sužaidė dar vieną puikią atkarpą ir pirmavo – 23:20. Svečiai varžovams daugiau pelnyti taškų nebeleido, patys pelnė septynis ir po pirmo kėlinio buvo priekyje – 23:27.

Antrasis kėlinys prasidėjo lygiai ir sužaidus tris minutes skirtumas buvo tie patys keturi taškai – 29:33. Tada atkarpą 8:0 laimėjo "Sporto manija" ir padidino skirtumą iki dviženklio, kai dvitaškį su pražanga pelnė Giedrius Ūkelis – 32:41. Dar pora minučių skirtumas laikėsi dviženklis – 36:46, o tada kėlinį galingai užbaigė svečiai ir po dvidešimties minučių – 38:55.

Trečią kėlinį septyniais taškais be atsako pradėjo Giedrius Ūkelis ir sumažino deficitą iki dešimties – 45:55. Tada atkarpą 2:15 laimėjo "Sporto manija" ir skirtumas tapo 23 taškai – 47:70. Svečiai toliau spaudė varžovus ir perėminėjo vieną kamuolį po kito ir skirtumą tik didino. Du taškus pelnė Linas Stankevičius, o svečiai pelnė dar trylika taškų be atsako ir po trijų kėlinių nugalėtojas buvo daugiau nei aiškus – 49:83.

Ketvirtame kėlinyje "Sporto manija" nė neketino sustoti ir toliau spaudė KK "13" komandą. Patys ilgai nepataikydami tritaškių svečiai, šeimininkams leido kiek apmažinti skirtumą – 58:91. Per kitas dvi minutes svečiai dar padidino skirtumą dviem taškais – 62:97. Atkarpą 10:0 laimėjo "Sporto manija" ir skirtumas tapo jau nepadorus – 45 taškai – 62:107. Tritaškį pataikė Giedrius Ūkelis, o dar septynis taškus surinko svečiai ir skirtumas 49 taškai – 65:114. Iki rungtynių pabaigos komandos apsikeitė po šešis taškus ir galutinis rungtynių rezultatas – 71:120.

KK „13": Giedrius Ūkelis – 37 tšk. (8 išpr. praž.), Linas Stankevičius – 14 tšk. (10 atk. kam.), Remigijus Babenskas – 7 tšk. (11 atk. kam.)

"Sporto manija": Mantas Kudirka – 28 tšk. (6 rezult. perd., 36 naud. bal.), Mindaugas Mackevičius – 22 tšk. (11 atk. kam., 8 perimt. kam., 34 naud. bal.), Mantas Kvedaras – 21 tšk., Rytis Adžgauskas – 14 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.)

„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai laimėjo Birštone (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 21:08 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „KK – „13“ komandą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:59 val.)C lygos starte „Sporto manija“ nugalėjo „Kolpingo kolegijos“ ekipą (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:33 val.)„Darbiečiai“ nepaliko jokių vilčių KK „13“ krepšininkams (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Sporto manija“ toliau skina pergales (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Sporto Manija“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Sporto manija“ ir toliau išlieka nepalaužiama (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:58 val.)