R2P Sport – 2 vs LCP KK „Ragai“ (100:64)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„R2P Sport ‒ 2“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su LCP KK „Ragais“

2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 21:57 val., peržiūros: 1093

Sekmadienį (01.18) V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos, "Mažosios" taurės rungtynės, kuriose susitiko "R2P Sport – 2" (šeimininkai) ir LCP KK "Ragai" (svečiai). Nors po dviejų kėlinių ekipas skyrė devyni taškai, tačiau antrojoje rungtynių dalyje "R2P Sport – 2" pradėjo triuškinti varžovus ir nugalėjo – 100:64 (23:19, 21:16, 25:16, 31:13).

Jau rungtynių pradžioje "R2P Sport – 2" įgijo šiokį tokį pranašumą ir išsiveržė į priekį (7:3). Panašus skirtumas laikėsi iki kėlinio vidurio, tačiau vėliau po sėkmingos "Ragų" atkarpos, svečiai persvėrė rezultatą – 11:12. Dar du J.Kursevičiaus tritaškiai leido "Ragams" padidinti skirtumą iki keturių taškų , tačiau vėliau sekė sėkminga "R2P Sport – 2' atkarpa ir šeimininkai susigrąžinę iniciatyvą laimėjo pirmąjį kėlinuką – 23:19.

Antrajame kėlinyje "Ragai" bene pusę kėlinio bandė persverti rezultatą ir balansavo ties 1-2 taškų deficitu. Kuomet po M.Giliaus tritaškio "Ragai" eilinį kartą šiame kėlinyje sumažino atsilikimą iki minimumo (34:33), šeimininkai spurtavo (10:2) ir kėlinį užbaigę pirmaudami devyniais taškais – 44:35.

Po ilgosios pertraukos "Ragai" buvo priartėję iki 7 taškų (49:42), tačiau E.Karpavičiaus vedini šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą (8:0) ir padidino pranašumą iki 15 taškų – 57:42. Varžovai priartėjo iki dvylikos, tačiau ir vėl sekė nesėkminga atkarpa ir skirtumas išaugo iki aštuoniolikos taškų – 63:45. "Ragai" vedini T.Butkevičiaus sumažino atsilikimą iki 14 taškų, tačiau "R2P Sport-2" atstatė 18 taškų pranašumą ir po trijų kėlinių pirmavo – 69:51.

Ketvirtajame kėlinyje LCP KK "Ragai" visiškai palūžo, o veiduose nesimatė noro veikti komandos labui. Pavieniai veiksmai naudos neatnešdavo, o tuo pasinaudoję šeimininkai tik ar labiau didino pranašumą greitomis atakomis. Šeimininkai nugalėjo – 100:64.

R2P Sport – 2: Linas Akstinavičius – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Arvydas Račkus – 21 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam.), Andrius Giržadas – 14 tšk. (11 atk. kam.), Robertas Stankus – 11 tšk., Edvinas Karpavičius – 10 tšk.

LCP KK „Ragai“: Justinas Kursevičius – 25 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Butkevičius – 17 tšk. (10 atk. kam., 9 išpr. praž.), Mindaugas Gilius – 12 tšk., Edgaras Kursevičius – 10 tšk.

„Rind“ trečiosiose serijos rungtynėse eliminavo LCP KK „Ragus“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:12 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:17 val.)„R2P Sport – 2“ be didesnio vargo įveikė „Grean Death“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:20 val.)„R2P Sport – 2“ neturėjo vargo su „Bl OLD“ ekipa (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 01:51 val.)„Green Death“ neatsilaikė prieš LCP KK „Ragus“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:46 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:17 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įtikinamai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:00 val.)Po atkaklios kovos „R2P Sport ‒ 2“ ekipa palaužė „BK Centre“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 19:56 val.)„R2P Sport-2“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„R2P Sport – 2“ įsirašė svarbią pergalę (2015 kovo 13 d., penktadienis, 22:02 val.)