Kauno technikos kolegija vs Sporto manija (58:82)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Sporto Manija“ pasiekė nesunkią pergalę

2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 20:01 val., peržiūros: 1118

Vasario 4 dieną, 17:45 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Kauno technikos kolegija" (šeimininkai) ir "Sporto manija" (svečiai). Nors rungtynių pradžioje geriau atrodė šeimininkai, kurie pirmąjį kėlinuką laimėjo, bei kurį laiką išlaikė maždaug 6 taškų pranašumą, tačiau jau netrukus "Sporto manija" įjungė aukštesnę pavarą, persvėrė rezultatą savo naudai bei visą laiką tik didino savo pranašumą. Laimėję likusius tris kėlinukus, svečiai pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 58:82.

Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi, abi komandos ilgą laiką keitėsi nesėkmingomis atakomis, dominavo gynybinis žaidimas. Gal kiek geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie kelis kart pataikė ir arčiau bi pasiekė nedidelį pranašumą. Skirtumas netrukus šoktelėjo iki maždaug 6 taškų ribos ir toks išsilaikė bene visą pirmąjį kėlinuką. Tačiau jau antrojo kėlinuko pradžioje "Kauno technikos kolegijos" gynyba ėmė trūkinėti, komanda vis dažniau klydo, o greitį mėgstantiems varžovams tik to ir reikėjo. Žaibišku puolimu svečiai ne tik išlygino rezultatą, bet gana greitai jau ir patys pirmavo. Šeimininkai pateko į gilią duobę ir negelbėjo niekas – nei pertraukėlės, nei keitimai. Galingai antrąjį kėlinuką sužaidę "Sporto manijos" žaidėjai jau buvo priekyje 35:41.

Po ilgosios pertraukos svečiai ir toliau dominavo aikštelėje, puikus taiklumas ir kartais panaudojamas varžovų spaudimas leido dar labiau nutolti. Skirtumas greitai tapo dviženklis ir vienu metu netgi pasiekė 23 taškų ribą. "Kauno technikos kolegija" prarado praktiškai visas viltis, komandą tempė tik pavieniai žaidėjų veiksmai. Šį vakarą tiesiog juoda diena išpuolė komandos lyderiui K. Jankaičiui, tad nerandantiems savojo žaidimo šeimininkams teko tik stebėti nutolstančius priešininkus. Aišku, tokiu atveju prisideda ir emocijos, komanda ne kartą apeliavo į teisėjus, kol suolelis sugebėjo užsidirbti dar ir techninę pražangą. Likęs laikas tebuvo formalumas, "Sporto manija" rungtynių pabaigoje jau galėjo atsipalaiduoti nes užtikrinta pergalė jau buvo jų rankose. Susitikimas baigėsi rezultatu 58:82.

Kauno technikos kolegija: Tadas Miliūnas – 14 tšk., Klaidas Jankaitis – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Sigitas Vaitkus – 11 tšk. (11 atk. kam.), Nerijus Aleknavičius – 11 tšk., Šarūnas Krilavičius – 10 tšk.

Sporto manija: Mantas Kudirka – 20 tšk., Ąžuolas Byla – 19 tšk., Rytis Adžgauskas – 11 tšk., Deividas Rinkūnas – 10 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Mackevičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Kauno technikos kolegija“ pasiekė nesunkią pergalę namuose (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Sporto manija“ toliau skina pergales (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 21:20 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai laimėjo Birštone (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Sporto Manija“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2015 kovo 27 d., penktadienis, 23:20 val.)„Sporto manija“ ir toliau neklumpa (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:30 val.)„Sporto manija“ tvirtu žingsniu žengė į pusfinalį (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:39 val.)„Sporto manija“ ir toliau išlieka nepalaužiama (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:58 val.)„Sporto manija“ keliauja į finalą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)