LCP KK „Ragai“ vs Rind (54:82)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 13 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Ketvirtfinalio starte „Rind“ patiesė be keitimų rungtyniavusius LCP KK „Ragus“

2015 kovo 14 d., Šeštadienis, 00:30 val., peržiūros: 1168

Kovo 13-ąją dieną, penktadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos „ALTreklama“ pirmenybių Mažosios taurės pirmasis ketvirtfinalio serijos mačas tarp aikštelės šeimininkų statusą turėjusių LCP KK „Ragų“ ir svečių rolėje buvusios „Rind“ ekipos.

Dvikovos pradžioje porą metimų paeiliui realizavo „Rind“ (0:4), o aikštės šeimininkai pirmą kartą pasižymėjo sužaidus 2,5 minutės (3:4). Tiesa net ir pralaužus ledus, LCP KK „Ragų“ penketuko puolimas nesiklijavo, o „Rind“ paspartino žingsnį, spurtavo 0:9 ir antroje ketvirčio pusėje įgijo dviženklę persvarą (3:13). Vis dėlto per likusias 4 minutes iniciatyva pakeitė kryptį ir prabudę LCP KK „Ragai“ ėmė mažinti atsilikimą. Paskutinę kėlinio atkarpą 9:2 laimėję aikštės šeimininkai braukė deficitą iki 3 taškų ir po 10 minučių kovos rezultatas buvo 15:12.

Antrojo ketvirčio pirmosiomis minutėmis blykstelėjo J.Kursevičius ir šio krepšinio 4 taškai leido LCP KK „Ragams“ persverti rezultatą savo naudai (16:15). Pora taiklių G.Janonio metimų grąžino aikštės šeimininkams 3 taškų persvarą (20:17), o po dar vieno J.Kursevičiaus tolimo šūvio skirtumas šoktelėjo iki 5 taškų (27:22). Vis dėlto vėliau „Rind“ prabudo, kelis kartus sėkmingai sužaidė abejose aikštės pusėse ir laimėta atkarpa 0:9 padėjo svečiams įsiveržti į priekį (27:31). Per likusį laiką ekipos vienodu tempu rinkosi taškus ir įpusėjus susitikimui „Rind“ išsaugojo 4 taškų pranašumą – 32:36.

Po didžiosios pertraukos abi komandos netylėjo ir rasdavo būdų pralaužti viena kitos gynybą. Įsismaginę LCP KK „Ragų“ snaiperiai į priešininkų dvitaškius atsakė trimis taikliais tritaškiais ir tokiu būdų prisikasė iki minimumo (43:44). Vis dėlto antroje kėlinio pusėje aikštelės šeimininkų puolimas nutilo ir tapo bevaisis. Per paskutinės 5 minutes LCP KK „Ragų“ krepšininkai nepelnė nė taško ir tuo netruko pasinaudoti varžovai.Tvirtai čiupę žaidimo vadžias į savo rankas, „Rind“ žaidėjai trečiąjį kėlinį baigė laimėta atkarpa 0:17 ir visas rungtynes be keitimų žaidžiančių LCP KK „Ragų“ padėtis tapo nepavydėtina. Prieš paskutinę rungtynių dalį rezultatas buvo 43:61.

Lemiamo kėlinio starte LCP KK „Ragai“ smeigė porą tritaškių paeiliui ir intriga suspurdėjo (49:61). Visgi svečiai į tai atsakė 7 taškais ir įgijo 19 taškų persvarą (49:68), o ir vėliau nuovargio iškamuotas aikštės šeimininkų penketukas nesugebėjo grįžti į kovą dėl pergalės. Dar vienas „Rind“ spurtas 0:12 išsklaidė visas abejones ir padėjo įveikti LCP KK „Ragus“ rezultatu 54:82.

Esmiraldas Sliežauskas („Rind“):

Po didžiosios pertraukos dar kurį laiką ėjot su varžovais koja kojon, bet paskui jiems greičiausiai pritrūko jėgų.

„Taip. Pamatėm, kad jie tik penkiese susirinko ir pabandėm tuo pasinaudoti. Jie individualiai yra labai stiprūs. bet šiandien pavargo. Mes prisitaikėm prie jų žaidimo ir pradėjom pataikyti. Pradžioje nelabai pataikėm, bet paskui įsivažiavom. Antros rungtynės bus labai sunkios. Manau jų susirinks tikrai daugiau ir bus tikrai labai sunku.“

Mindaugas Kazikaitis (LCP KK „Ragai“):

Du su puse kėlinio kovojot lygiai, bet paskui akivaizdžiai pavargot.

„Taip, pavargom. Pradėjom stipriai bėgt, nepataikėm ir viskas. To užteko. Būtume labiau pataikė, gal būtų kitaip.

Dar turbūt ne viskas praprasta?

„Tikrai ne. Dar laukia du mačai. Bandysim abu laimėti ir toliau žengti. Žiūrėsim kaip čia bus.“

Nugalėtojų komandoje pirmaisiais smuikais griežė M.Čekanavičius (23 tšk., 13 atk. k.), Ž.Radzevičius (19 tšk., 14 atk. k., 30 naud. b.), J.Demenius (11 tšk., 8 atk. k.), A.Tkačiovas (11 tšk., 5 rez. p.), M.Kazakevičius (8 tšk., 13 atk. k.) ir L.Mecelis (6 tšk.).

LCP KK „Ragų“ gretose pasižymėjo J.Kursevičius (21 tšk., 8 atk. k., 5 išpr. pr.), G.Janonis (13 tšk., 11 atk. k.), V.Žukauskas (12 tšk., 8 atk. k.), K.Ruočkus (5 tšk.) ir M.Kazikaitis (3 tšk.).

Tai buvo pirmojo „C“ lygos „ALTreklama“ pirmenybių ketvirtfinalio serijos akistata. Antrasis susitikimas vyks lygiai už savaitės, kovo 20-ąją dieną, A.Sabonio krepšinio centre., 19:15 val. Šios poros nugalėtojo pusfinalyje laukia dvikova su „Baltic Transline“, „Kolpingo Kolegija“ arba „Abstinentais“.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

tadas172015 kovo 14 d., 01:52 val.
ko andrelis neloshe??
„Rind“ trečiosiose serijos rungtynėse eliminavo LCP KK „Ragus“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Green Death“ neatsilaikė prieš LCP KK „Ragus“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Rind“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Komanda-X“. (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 15:04 val.)Advokatų kontora „Konsus“ atsirevanšavo LCP KK „Ragams“ ir žengia toliau (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 00:56 val.)Ketvirtą kėlinį galingai sužaidę LCP KK „Ragai“ išplėšė pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:04 val.)Intrigą sugrąžinę „Rind“ krepšininkai nusutrukdė LCP KK „Ragams“ išlyginti serijos rezultato (2015 kovo 20 d., penktadienis, 22:49 val.)Penkiese susirinkę „Rind“ krepšininkai, išplėšė pergalę prieš „Ryterna group“ ekipą (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)Pirmosiose šešioliktfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:27 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su LCP KK „Ragais“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Rind“ su kaupu atsirevanšavo „Aleksotui“ (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 19:41 val.)