A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt vs Dumblas (71:85)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Dumblas“ nesulaukė didelio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara & Orca.lt“ ekipos.

2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 15:26 val., peržiūros: 1110

Sekmadienį, vasario 8 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų ekipa A.S.K "Persvara & Orca.lt" ir svečių "Dumblas" ekipa. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (9:21). Antrame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 11 taškų – (26:37). Trečiame kėlinyje "Dumblo" ekipai pavyko dar padidinti skirtumą ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 28 taškai – (44:72). Ketvirtame kėlinyje geriau pavyko sužaisti A.S.K "Persvara & Orca.lt" ekipai, kuriai pavyko sumažinti skirtumą iki 14 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (71:85).

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių 4 pelnytais taškais, vėliau šeimininkai pelnė 8 taškus iš eilės ir prabėgus 5 minutėms rezultatas buvo – (8:4). Antroje kėlinio dalyje "Dumblo" ekipa surengė spurtą (1:17) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (9:21).

Antrame kėlinyje abi komandos žaidė apylygiai, sužaidus apie pusę kėlinio komandas skyrė 13 taškų – (19:32). Vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir antroje kėlinio dalyje, komandos toliau keitėsi tiksliomis atakomis ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (26:37).

Trečiasis kėlinys buvo tikras košmaras A.S.K "Persvara & Orca.lt" komandai. Per trečią kėlinį svečiai įmetė net 7 tolimus metimus, kurie leido laimėti kėlinį rezultatu – (18:35). Po trijų kėlinių komandas skyrė jau 28 taškai.

Ketvirtame kėlinyje "Dumblo" ekipa šiek tiek atsipalaidavo, leido šeimininkams sumažinti skirtumą iki 14 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (71:85).

Po pralaimėtų rungtynių A.S.K. "Persvara & Orca.lt" komandos treneris kalbėjo: "Šiaip labai blogas laikas varžyboms, čia aišku mūsų pačių kaltė, dėl to mažai susirinko žmonių. Varžovai buvo stiprus, ilgą laiką žaidžia kartu, mes tik pirmi metai kaip susirinkome, trūksta susižaidimo."

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Marius Satkevičius – 22 tšk., Saulius Pakalniškis – 19 tšk., Karolis Zujus – 15 tšk.

Dumblas: Paulius Žekonis – 21 tšk. (10 rezult. perd.), Lukas Steikūnas – 13 tšk., Deimantas Baltrušis – 11 tšk., Mantas Partikas – 11 tšk., Paulius Malinauskas – 10 tšk.

„Dumblas“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „R2P Sport – 2“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:22 val.)„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 02:08 val.)„Darbiečiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Akademija“ be didesnio vargo susitvarkė su „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:11 val.)„Lietuviški patiekalai“ vos neužbaigė „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ sezono (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)„Straight“ nesunkiai įveikė A.S.K. „Persvarą“ & Orca.lt (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)Pirmą kėlinį pramiegojusi „Akademija“ per likusius įrodė savo pranašumą prieš A.S.K. „Persvarą & Orca.lt“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ ekipą. (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:57 val.)„Dumblas“ lengvai įveikė „Straight“ ekipą. (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 17:08 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nesunkiai įveikė „Savi“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:06 val.)