Baltic Transline vs VU KHF (64:66)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Po įtemptos kovos, „VU KHF“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą

2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 23:59 val., peržiūros: 1374

Lapkričio 26 dieną, A.Stulginskio universiteto sporto salėje, įvyko C lygos "ALT reklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Baltic Transline" (šeimininkai) ir "VU KHF" ekipų. Visas rungtynes aikštelėje tvyravo įtampa. Abi komandos kovėsi taškas į tašką. Visgi, "VU KHF" ekipai pavyko persverti rezultatą į savo pusę ir šiaip ne taip išplėšti pergalę rezultatu (64 – 66)

Pirmąjį rungtynių kėlinuką būtų buvę galima pavadinti žvalgybos kėlinuku. Abi ekipos žaidė lėtą, gražų krepšinį, išbandydamos visokias taktikas, bei metimus iš visur. Šiek tiek iš arti, šiek tiek iš toli. Visgi, šį kėlinuką kiek geriau sužaidė "Baltic Transline" ekipa. Šeimininkai laimėjo šį kėlinuką rezultatu (13 – 9)

Antrąjame kėlinyje, ekipos pradėjo žaisti kiek greičiau. Aikštelėje matėme kiek daugiau greitų atakų. Šis ketvirtis kiek geriau sekėsi "VU KHF" ekipai. Nors kova ir buvo labai lygi, jie laimėjo šį kėlinuką 3 taškų skirtumu (16-19) ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (29 - 28)

Po ilgosios pertraukos žaidimas visiškai išsilygino. Abi komandos grūmėsi tarsi buliai. Visam trečiam kėlinuke, nė viena komanda nebuvo išsiveržusi daugiau nei 4 taškais. Šį kėlinuką šeimininkai laimėjo minimaliu taškų skirtumu (19-18). Taigi, po trijų kėlinių rezultatas buvo (48 – 46)

Nors iš pirmo žvilgsnio atrodė, jog ketvirtasis kėlinys bus tikras aistrų bei emocijų fontanas, tačiau anaiptol. Abi komandos žaidė labai ramiai, bei užtikrintai. Maždaug pusę kėlinuko situacija aikštelėje nesikeitė. Abi komandos įnirtingai kovėsi ir neleido viena kitai atitolti. Visgi, antroje ketvirčio pusėje "VU KHF" sugebėjo įgauti 7 taškų pranašumą (56-63). Nors šeimininkai dar rodė savus principus, ir likus vos kelioms sekundėms, sumažino deficitą iki 2 taškų, tačiau "VU KHF" ekipa išsaugojo pergalę savo rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu (64 – 66) "VU KHF" naudai.

Baltic Transline: Tomas Viršilas – 21 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Darius Kisielius – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Klimavičius – 12 tšk. (12 atk. kam.)

VU KHF: Marius Lukauskas – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Vytis Bulkevičius – 18 tšk., Tadas Žirgulis – 9 tšk.

"VU KHF" komandos treneris Domantas Ladyga:

Kaip visada – ne puolimu, o gynyba iškovojom pergalę. Nekrito žiaurei metimai, tačiau apsigynėm. Gaila, kad gale padarėm daug klaidų nesamoningų. Galėjom lengviau laimėt, tačiau gavos kaip gavos.

„Grizliai“ po įtemptos kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 05:27 val.)Antroje rungtynių pusėje įsibėgėjęs „Olimpas“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:33 val.)Pirmame kėlinyje dominavę „Ryterna Group“ palaužė „Baltic Transline“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„VU KHF“ nesunkiai nugalėjo „Savi“ ekipą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:52 val.)Komandiškai žaidusi „KMAIK“ komanda nugalėjo „Baltic Transline“. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 15:40 val.)Ketvirtame kėlinyje „Partizanas“ įveikė „Baltic Transline“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:27 val.)Labai prastas taiklumas nesutrugdė pergalę pasiekti „Baltic Transline“ ekipai (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:11 val.)Rungtynių pabaigoje klydusi „Kolpingo Kolegija“ nusileido „Baltic Transline“ krepšininkams (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:39 val.)Nei vieno tritaškio nepataikę „Baltic Transline“, vis tiek pasiekė pergalę (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:27 val.)„Ragai“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Baltic Transline“ krepšininkus (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 23:37 val.)