Sparta vs SK „Neveronys“ (63:108)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 16 d., Antradienis, 19:40 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ nesugebėjo pasipriešinti „SK Neveronių“ ekipai

2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 06:55 val., peržiūros: 891

Gruodžio 16 dieną, Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Spartos" (šeimininkai) ir "SK Neveronys" ekipų. Jau nuo pirmųjų minučių "SK Neveronys" parodė, jog jie čia atvažiavo tiktai laimėti. Puikiai sužaidę pirmą kėlinuką, o likusių rungtynių metu tik didinę turėtą pranašumą, "SK Neveronys" iškovojo lengvą pergalę rezultatu (63 – 108)

Vos tik prasidėjus rungtynėms, "SK Neveronys" nieko nelaukę išsiveržė į priekį. "Spartos" krepšininkai atrodė, jog tiesiog negali užpulti. Tuo tarpu svečių puolimas atrodė nesustabdomas. Jau per pirmą kėlinuko pusę "SK Neveronys" išsiveržė į priekį (4-21). Prilaikydami panašų tempą viso kėlinuko metu, svečiai laimėjo pirmą kėlinuką rezultatu (10 – 32)

Antrasis kėlinukas taip pat prasidėjo stipriu svečių spurtu (2-13), kuris padidino jų turėtą persvarą iki 33 taškų (12-45). Tačiau ir "Sparta" parodė, kad neleis, jog iš jų būtų tyčiojamasi. Spartiečiai patys atsakė spurtu (12-2), ir sušvelnino deficitą iki 23 taškų (24 – 47). Visgi, kėlinuko pabaigoje svečiai pelnė 9 taškus be atsako ir ilgosios pertraukos metu pirmavo rezultatu (24 – 56)

Po ilgosios pertraukos, svečiai ir toliau nerodė jokio gailesčio "Spartos" krepšininkams. Jie ir toliau tęsė savo nesustabdomą puolimo bangą, "SK Neveronių" krepšininkai laimėjo trečią kėlinuką rezultatu (14-27) ir po trijų kėlinių priekyje buvo net 45 taškų skirtumu (38 – 83)

Prasidėjus paskutiniam kėlinukui, viskas jau buvo aišku todėl tai labai matėsi svečių gretose. Nuo atsarginių suolelio buvo galima girdėti linksmus svečių pokštus, bei draugiškas pašaipas komandos draugams po nepataikytų metimų. Šis kėlinukas jau buvo tik formalumas. Taigi abi komandos žaidė gan atsipalaidavusiai. Šis kėlinukas pasibaigė lygiosiomis (25-25). Galutinis rezultatas – (63 – 108) svečių naudai.

Sparta: Renatas Dabašinskas – 25 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Giedrius Prabulis – 18 tšk., Robertas Talevičius – 8 tšk. (8 rezult. perd.)

SK „Neveronys“: Evaldas Jurgaitis – 20 tšk., Edvardas Jašinskas – 16 tšk., Antanas Macys – 14 tšk., Arijus Kanovalovas – 14 tšk., Ugnius Drulia – 11 tšk., Karolis Petkevičius – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

SK "Neveronys" komandos treneris Justinas Virbickas:

Po praeitų pralaimėtų varžybų, labai norėjom reabilituotis. Gerai pradėjom pirmą rungtynių ketvirtį, o paskui garvežys įsivažiavo. Tik va paskutinėmis skeundėmis praleitom tokią atkarpąo šiaip tai stengėmės, džiaugiamės ir viskas. Norėjom reabilituotis - reabilitavomės. Dabar žiūrėsim toliau.

„Sparta“ nepaliko vilčių BK „Centre“ komandai. (2014 spalio 21 d., antradienis, 23:30 val.)„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Sparta“ prieš „Dumblą“ atsilaikė du kėlinius (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lituanica“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:37 val.)„Sparta“ po atkaklios kovos įveikė „Rind“ ekipą (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:34 val.)„Bystų“ dvikovoje pergalę iškovojo SK „Neveronys“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)Kovingumą pademonstravę „Neveronys“ antrą kartą turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)SK „Neveronys“ ir toliau neklumpa (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:04 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Lietuviškus patiekalus“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:54 val.)