Birštono „Olimpas“ vs Partizanas (90:52)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 05 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono „Olimpas“ užtikrintai apgynė savo namų sienas.

2014 gruodžio 06 d., Šeštadienis, 16:30 val., peržiūros: 1070

Gruodžio 5-ąją, "Birštono gimnazijoje" šeimininkai Birštono "Olimpas" priėmė svečius iš Kauno " Partizano" ekipą. Nuo pat pirmųjų minučių pasiuntę savo oponentus į nokdauną šeimininkai smaginosi aikštėjė,o tragiškai krepšį atakavę "Partizano" žaidėjai buvo priversti pajusti pirmąjį stiprų sutriuškinimą šį sezoną. Žinoma,tam įtakos turėjo ir tai,kad svečiai atvyko tik 6-iese ir be savo pagrindinio atakų lyderio A.Birulino. Birštono " Olimpas" rungtynes laimėjo rezultatu 90:52.

Rungtynes šeimininkai pradėjo 7O.Braždžionio taškais ir pirmavo 7:2. Po M.Knyšiaus tritaškio skirtumas šoktelėjo ir iki dviženklio (14:2). Svečiai šiek tiek vėlavo į rungtynes,todėl dauguma žaidėjų turėjo bėgti į aikštę be apšilimo ir tai puikiai atsispindėjo jų pataikyme. Kėlinuko pabaigoje J.Kulveco tritaškis sumažino savo komandos deficitą. Po pirmojo kėlinio šeimininkai užtikrintai buvo priekyje 22:9.

Antrajame svečiai pelnė 4taškus ir sumažino skirtumą iki 11 (13:24),tačiau tuomet "Olimpas" surengė sėkmingą atkarpą 10:0 ir priekyje buvo jau 21taško skirtumu (34:13). "Partizano" ekipa tragiškai atrodė puolime ir net patys papraščiausi metimai iš po krepšio skriedavo pro šalį. Ir tik Juro Kulveco pastangomis svečiai sugebėjo pelnyti 10taškų šiame ketvirtyje,tuo tarpu varžovams leisdami įmesti 20. Po dviejų kėlinių jau mažai kas tikėjosi,kad šiose rungtynėse išvysime intrigos. 42:19.

Trečiajame šeimininkai kiek atsipalaidavo ir to pasekoje pasipylė klaidos ir netaiklūs metimai,tačiau stipriai tuo pasinaudoti svečių ekipa nesugebėjo. Pirmoje rungtynių pusėje pro šalį laidęs vieną po kito metimus Ovidijus Stropus šiame ketvirtyje varžovams atseikėjo 11taškų ir neleido jiems atitolti daugiau nei 20-čia taškų. Visgi kėlinio pabaigoje "Partizano" gynyba subyrėjo ir 9taškus iš eilės pelnę šeimininkai padidino savo turimą pranašumą 62:33.

Lemiamame ketvirtyje abi ekipos pamiršo gynybą ir susikoncentravo į puolimą,ko pasekoje tai buvo rezultatyviausias rungtynių kėlinys. Nors svečiai sėkmingai pradėjo rinkti taškus,tačiau šeimininkų puolimo mašina ir toliau sėkmingai drąskė jų gynybą bei didino savo pranašumą. "Partizano" ekipai padidinus žaidimo tempą,šeimininkai pradėjo rinktis pražangas,ko pasekoje svečiai metė 10baudos metimų. Visgi lyderio nebuvimas "Partizano" ekipai atsiliepė skaudžiai ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą rezultatu 52:90.

Po rungtynių nugalėtojų treneris V.Kapačinskas sakė: " Varžovai atvyko tik 6-iese,nebuvo jų lyderio,tai va taip va ir laimėjom."

Birštono „Olimpas“: Artiomas Marchockis – 20 tšk., Mangirdas Knyšius – 18 tšk. (10 atk. kam.), Osvaldas Braždžionis – 15 tšk. (12 atk. kam., 6 perimt. kam.), Mindaugas Knyšius – 13 tšk. (16 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Partizanas: Ovidijus Stropus – 19 tšk., Juras Kulvecas – 16 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Edvinas Zaurys – 11 tšk. (11 atk. kam.)

Birštono „Olimpas“ apgynė namų sienas (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 22:36 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)Birštono „Olimpas“ po nelengvos kovos įveikė savo varžovus (2015 sausio 10 d., šeštadienis, 16:31 val.)Birštono „Olimpas“ tvirtu žingsniu žengė į kitą etapą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 16:01 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)Birštono „Olimpas“ itin nesvetingai sutiko „KK13“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 12:47 val.)„Partizanas“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 13:14 val.)Birštono „Olimpas“ iškovojo pergalę prieš „VU KHF“ ekipą (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 17:35 val.)Birštono „Olimpas“ vos neužbaigė „Grizlių“ sezono jau pirmajame tarpusavio susitikime. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 23:12 val.)„Kauno SRC“ neperlipo ir Birštono „Olimpo“ barjero (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 19:06 val.)