Grizliai vs Kėdainiai & Addeco (80:98)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 18 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“

2014 gruodžio 18 d., Ketvirtadienis, 22:45 val., peržiūros: 1256

2014 gruodžio 18 dieną, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybėse (2 etapo), G pogrupyje susitiko "Grizliai" (šeimininkai) ir "Kėdainiai & Addeco" (svečiai). Trečiame kėlinyje nutolę, o ketvirtame dar labiau padidinę pranašumą nesunkiai laimėjo svečiai rezultatu – 80:98.

Rungtynės prasidėjo keturiais šeimininkų žaidėjo M. Valaičio taškais, į kuriuos tritaškiu atsakė Kęstutis Zinkus – 4:3. Po penkis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko minimalus – 9:8. Atkarpą 5:4 laimėjo "Kėdainiai & Addeco" ir rezultatas tapo lygus – 13:13. Ketvirčio pabaigą kiek geriau sužaidė svečiai ir po pirmų dešimties minučių jie buvo priekyje – 18:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų spurtu 8:0 ir jie buvo priekyje 26:19. Atkarpą 8:4 laimėjo "Kėdainiai" ir skirtumas aptirpo iki trijų taškų – 30:27. Dabar jau "Grizliai" surengė spurtą 8:2 ir vėl padidino pranašumą iki devynių taškų – 38:29. Trijų minučių atkarpą 12:5 laimėjo svečiai ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų, o per paskutinę minutę ir išlygino rezultatą – 44:44.

Trečią kėlinį labai galingai pradėjo "Kėdainiai & Addeco" ir sužaidus tris minutes jie buvo priekyje – 50:59. Per kitas tris minutes komandos apsikeitė po 8 taškus ir skirtumas išliko nepakitęs – 58:67. Penkis taškus be atsako surinko "Grizliai" ir rezultatas jau – 63:67. Tuomet penkiais taškais atsakė ir "Kedainiai" o kėlinį komandos užbaigė apsikeisdamos tritaškiais ir po trijų kėlinių – 66:75.

Ketvirto kėlinio pradžia susiklostė lygiai ir komandos žaidė taškas į tašką, tačiau kėlinio viduryje svečiai spurtavo nutolo penkiolikos taškų skirtumu ir rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė. Galutinis rungtynių rezultatas – 80:98.

"Grizliai": Martynas Valaitis – 28 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Malinauskas – 14 tšk., Andrius Žilaitis – 8 tšk. (12 atk. kam.)

"Kėdainiai & Addeco": Tadas Lukoševičius – 39 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Dilys – 32 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Einoras Stankus – 14 tšk. (9 rezult. perd., 6 perimt. kam.).

„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)"Kėdainiai & Addeco" nesunkiai susitvarkė su BC "Straight" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)„Kėdainiams & Adecco“ teko pavargti su „Kauno Rami“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)Vyriškoje kovoje „Kėdainiai & Addeco“ antrą kartą palažė „Grizlius“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)„Kėdainiai & Addeco“ tolimais metimais užmėtė „Spartos“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:35 val.)„Grizliai“ po pertraukos susitvarkė su „Krepšininkas.net“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 13:01 val.)