A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt vs BC „Straight“ (67:63)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt dramatiškoje kovoje palaužė BC „Straight“ krepšininkus.

2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 10:33 val., peržiūros: 1071

Sausio 18-ąją, "Šančių vidurinės" mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos susitikimas tarp šeimininkų "A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt" bei didelių ambicijų nestokojančius svečius BC"Straight" krepšininkus. Nors iš pažiūros tai tik grupės rungtynės,tačiau abiejų komandų žaidėjams tai buvo principinė dvikova,kuri atsirado dar praeitame sezone,kai "Pavasario" taurės "Mažosios" taurės finale šios ekipos surėmė ginklus dėl aukščiausių apdovanojimų. Tuomet didesnė patirtis ir šaltakraujiškumas leido BC"Straight" ekipai triumfuoti ir nuo tada "Persvaros" komanda laukė savojo šanso revančui. Visgi ir pirmasis susitikimas baigėsi "Straight" pergale,todėl šiandienos rungtynėms "Persvariečiai" buvo susikaupę 110%. Nuo pat pirmųjų minučių aikštėje užvirė kova,abi ekipos žaidimą grindė gynyba ir vieni kitus spaudė nuo pirmojo metro. Ir nors 3kėlinius "Persvara" buvo priekyje,lemiamame ketvirtyje kilę į lemiamą šturmą svečiai buvo išsiveržę į priekį,tačiau šį kartą fortūną buvo "Persvaros" ekipos pusėje ir šaltakraujiškai sumestos lemiamos baudos leido jiems pasiekti pergalę rezultatu 67:63.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai,kai tuo tarpu svečiai prametė pirmus 9savo metimus ir jų situaciją gelbėti galėjo tik gausybė varžovų pražangų. Visgi iš pirmųjų 10-ies baudų metimų tikslą pasiekė tik 4 ir šeimininkai priekyje buvo 11:4. Po G.Aleksos tritaškio skirtumas pirmą kartą šoktelėjo iki dviženklio (16:4). Tačiau kėlinio pabaigoje M.Ungurys iniciavo savo ekipos sėkmingą atkarpą 8:0 ir po pirmųjų 10 minučių "Persvara" priekyje buvo 16:12.

Antrajame svečių puolimas išvis sustojo,o tuom pasinaudoję šeimininkai pradėjo tolti. Po tritaškį pataikė M.Satkevičius bei K.Zujus,o svečiai į tai atsakė A.Eitučio tolimu metimu ir kėliniui įpusėjus rezultatas tapo 31:15. Visgi likusioje kėlinio dalyje šeimininkai puolime nieko nenuveikė,o L.Garnelis pataikė tritaškį,A.Antanaitis su kėlinio sirena pataikė metimą iš vidutinio nuotolio ir po dviejų kėlinių "Persvara" priekyje buvo 31:20.

Trečiajame kėlinyje ekipos pradėjo koncentruotis labiau ir į puolimą,žaidimo tempas padidėjo,tačiau tuo pačiu ir gynyba suintensyvėjo. Šiame ketvirtyje su varžovų spaudimu puikiai susitvarkęs šeimininkų įžaidėjas M.Leknickas atseikėjo varžovams 8taškus ir nors "Straigt" ekipa laimėjo šį ketvirtį 3taškais,tačiau priekyje vis dar buvo šeimininkai 47:39.

Lemiamas ketvirtis tapo tikra drama,nuo pat pirmųjų minučių svečiai įjungė galingą presingą ir šeimininkų žaidėjai visiškai pasimetė,pasipylė klaidų lavina,o greitomis atakomis bei tolimais metimais L.Garnelis ir A.Eitutis surengė savo komandos spurtą 15:0 ir BC"Straight" pirmą kartą šiose rungtynėse tapo pirmaujančia ekipa.(54:47). Šeimininkų taškų badą nutraukė K.Zujaus keturi taškais iš eilės,po dar du pridėjo M.Satkevičius ir G.Aleksa ir pirmaujanti komanda pasikeitė dar kartą. Atkakli kova žadėjo intriguojančią rungtynių pabaigą,kurios baigties nuspėti negalėjo niekas. Po to paties K.Zujaus dvitaškio skirtumas tapo lygus 61:61. M.Leknickas dvitaškiu metimu išvedė savo ekipą į priekį,o užpulti nesugebėję svečiai pražangomis sustabdė E.Šipilą. Šis šaltakraujiškai sumetė abu baudos metimus ir padidino atotrūkį iki 4. Nors svečių ataka irgi buvo sustabdyta pražanga ir L.Garnelis realizavo abu baudos metimus,E.Šipila dar kartą buvo subauduotas tyčia ir jo rankos dar kartą nesudrebėjo. Paskutinė svečių ataka buvo chaotiška ir nesėkminga,todėl "Persvara" laimėjo rungtynes 67:63.

Po rungtynių pakalbinome šeimininkų žaidėją G.Aleksa:
"Ilgai lauktas revančas. Kokios nuotaikos? Kas visgi padėjo atlaikyti tokį varžovų spaudimą ir pasiekti ilgai lauktą pergalę?

"Nuotaikos tikrai geros,aišku padarėme per daug klaidų,kalbu tiek apie komandą,tiek apie save asmeniškai. Varžovas yra stiprus,visada įdomu su jais žaisti, jų spaudimas antroje rungtynių dalyje išmušė mus iš vėžių ir tikrai pridarė daug žalos. Ketvirtajame kėlinyje,kai pradėjom atsilikinėti nepasidavėm,pasitikėjom savo jėgomis ir iškovojome pergalę,kurios tiek aš,tiek,manau,likusieji komandos draugai laukė nuo praeitų metų finalo. "

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Karolis Zujus – 19 tšk. (12 atk. kam.), Mantvydas Leknickas – 13 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Marius Satkevičius – 13 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Edgaras Šipila – 13 tšk.

BC „Straight“: Laimonas Garnelis – 22 tšk. (6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Arūnas Eitutis – 22 tšk. (7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Ungurys – 6 tšk.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt po sunkios kovos palaužė „VU KHF“ pasipriešinimą (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:46 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt sutriuškino „Košmaro“ ekipą (2014 spalio 31 d., penktadienis, 20:26 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt išvykoje nugalėjo Elektrėnų „Senąją versmę“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 18:47 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nesunkiai įveikė „Savi“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:06 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ įsirašė lengvą pergalę dvikovoje su „Savi“. (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:57 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Olimpyc“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 18:54 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:35 val.)SK „Neveronys“ įveikė iki tol nepralaimėjusius BC „Straight“ vyrus (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:00 val.)Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:04 val.)Permainingose rungtynėse „A.S.K. Persvara & Orca.lt“ palaužė „Šilainius ‒ 2“ (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)