Savi vs Dumblas (65:90)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 19:40 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

„Dumblas“ lengva pergale pradėjo antrąjį etapą

2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 22:44 val., peržiūros: 1000

Gruodžio 9 dieną, Karaliaus Mindaugo profesinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Savi“ (šeimininkai) ir „Dumblas“ (svečiai). Šiose rungtynės favoritų vardą pateisino „Dumblo“ ekipos žaidėjai, kurie nesunkiai įveikė savo varžovus bei iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape. Galutinis rungtynių rezultatas 65:90 (12:24, 18:18, 14:22, 21:26).

Rungtynės prasidėjo gana atkaklia ir lygia kova, o sužaidus 4 minutes pirmajame kėlinyje rezultatas buvo lygus (6:6), tačiau jau po poros minučių „Dumblo“ ekipos žaidėjai surengė spurtą 13:0 bei įgijo 15 taškų pranašumą (8:23). Pirmasis ketvirtis baigėsi „Dumblui“ pirmaujant 12:24.

Antrajame ketvirtyje šeimininkams šiek tiek pavyko pristabdyti įsibėgėjusius svečius ir įpusėjus rungtynėms rungtynių protokole buvo užfiksuotas toks pat 12 taškų skirtumas „Dumblo“ naudai (30:42).

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki vienženklio (35:42). Vis dėlto, dar labiau sumažinti skirtumo svečių ekipos žaidėjai nebeleido ir sėkmingiau sužaidę antrąją trečiojo kėlinio pusę, prieš ketvirtąjį įgijo jau 20 taškų pranašumą (44:64).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. „Dumblo“ ekipos žaidėjams pavyko dar šiek tiek padidinti savo ekipos pranašumą ir iškovoti pirmąją pergalę antrajame etape rezultatu 65:90.

Po rungtynių „Dumblo“ ekipos treneris trumpai apibūdino rungtynes: „Šiai dienai mes esame tiesiog pajėgesnė ekipa ir tai įrodėme rungtynėse“.

„Savi“: Dainius Povilauskas – 32 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Pažereckas – 10 tšk., Karolis Bankauskas – 9 tšk.

„Dumblas“: Deimantas Baltrušis – 19 tšk., Aurimas Turskis – 19 tšk., Mantas Partikas – 14 tšk., Lukas Steikūnas – 11 tšk. (23 atk. kam.)

„Dumblas“ lengvai įveikė „Straight“ ekipą. (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 17:08 val.)„Green Death“ lengvai nugalėjo „Savus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:59 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ ekipą. (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:57 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 17:27 val.)„VU KHF“ nesunkiai nugalėjo „Savi“ ekipą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:52 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ nugalėjo „RIND“ ekipą (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Dumblo“ pergalių seriją nutraukė „Lietuviški Patiekalai“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:35 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ palaužė „Akademija“ ekipą (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:06 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre“ ekipą. (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 17:19 val.)„Savi“ sezoną pradėjo sunkia pergale prieš „Liuksą“ (2014 spalio 21 d., antradienis, 23:20 val.)