Savi vs A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (63:96)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 16 d., Antradienis, 19:40 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ įsirašė lengvą pergalę dvikovoje su „Savi“.

2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 00:57 val., peržiūros: 1158

Gruodžio 16-ąją "Kauno paslaugų centro" sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" primenybių dvikova tarp šeimininkų "Savi" ir svečių "A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt". Nors visoms ekipoms žaidžiančioms prieš šiandieninius varžovus yra sunku prisitaikyti prie tokios mažos jų namų salės,tačiau svečiai šiandien neturėjo su tuo problemų ir leido varžovams pakovoti tik pusę kėlinio. Vėliau uraganinį puolimą paremta komandiniu žaidimu pademonstravę svečiai pradėjo tiesiog triuškinti savo varžovus ir jau po dviejų kėlinių nebepaliko jiems jokių vilčių,o po didžiosios pertraukos galutinai užbaigė tai,ką buvo pradėję. Galutinis rungtynių rezultatas 96:63 "A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt" ekipos naudai.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai ir pirmavo 10:4,visgi L.Kurtinaičio vedami šeimininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki minimumo (12:13).Visgi tuomet "Persvaros" ekipoje S.Pakalniškio ir M.Satkevičiaus duetas pradėjo drąskyti varžovų gynybą individualiais reidais ir laimėjo atkarpą 13:2. Kėlinukas baigėsi 26:14 svečių ekipos naudai.

Antrajį ketvirtį G.Aleksa pradėjo tolima bomba ir padidino savo komandos pranašumą iki 15(29:14),tačiau tuomet varžovai surengė savo mini spurtą 7:0 ir pjovė deficitą iki 8taškų. Visgi komandiškai žaidę svečiai greitais perdavimais,po atkovotų kamuolių,tiesiog palikdavo varžovus sau už nugarų ir pelnydavo lengvus taškus. Po E.Šipilos taiklaus dvitaško skirtumas šoktelėjo iki rekordinio 21 taško ribos (46:25). Kėlinio pabaigoje šeimininkai baudų metimais stengėsi sumažinti turimą deficitą,tačiau tas pats G.Aleksa pataikė dar vieną dvitaškį ir komandos į didžiąją pertrauką išėjo rezultatui esant 52:28.

Po petraukos šeimininkai greitai pelnė 4taškus,tačiau K.Zujus atsakė jiems savo 4taškais,o po dar vieno M.Satkevičiaus ir S.Pakalniškio dueto šou skirtumas šoktelėjo ir iki 29taškų (65:36). Tačiau šeimininkai po krepšiu turėjo niekada nepasiduodantį D.Povilauską,kuris puikiai kovojo po varžovų krepšiu ir taisydamas draugų netaiklius metimus vienas pats inicijavo spurtą 8:0 ir kiek sušvelnino skirtumą. Gale kėlinio Ž.Dovidaitis pelnė 4taškus ir ekipas prieš lemiamą ketvirtį jau skyrė 25taškai. 73:48.

Ketvirtajame kėlinyje jau buvo viskas aišku,tačiau šeimininkų gretose D.Povilauskas ir L.Kurtinaitis nebuvo linkę pasiduoti be kovos ir dviese puolime traukė savo ekipą. Jie vieninteliai pelnė taškus šiame ketvirtyje,tačiau svečiai puikiai skirstė kamuolius ir atlikę net 25rezultatyvius perdavimus nepaliko jokių vilčių savo varžovams. Ir nors iki 100-ojo taško pritrūko tik poros taiklių metimų,tačiau ir be to triuškinančia pergalę iškovoję svečiai įsirašė antrąją pergalę antrajame rate,tuo tarpu varžovus priversdami patirti jau antrąjį pralaimėjimą. Galutinis rezultatas 96:63.

Po rungtynių pakalbintas svečių ekipos žaidėjas G.Aleksa sakė: " Rungtynės buvo gana lengvos,varžovas nėra itin stiprus,tačiau noriu pagirti už tai,kad kovojo iki pat paskutinio švilpuko. Pergalę,manau,lėmė tai,kad esame jaunesni,greitesni,varžovai pavargo,o mes atidavėm visas jėgas,kad pasiektume būtent tokį rezultatą."
Žaidėjas taipogi norėjo padėkoti dviems savo draugėms Simonai ir Gretai,kurios jį visada palaiko ir prideda jam motyvacijos puikiai pasirodyti rungtynėse.

Savi: Dainius Povilauskas – 29 tšk. (14 atk. kam.), Liudas Kurtinaitis – 26 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Donatas Štabokas – 6 tšk.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Marius Satkevičius – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Pakalniškis – 25 tšk., Grant Aleksa – 17 tšk. (10 rezult. perd.), Žygimantas Dovidaitis – 13 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Sixxer2014 gruodžio 17 d., 03:22 val.
Statistika -
Esu su siom varzybom visai nesusijes bet ziuredamas statistika pamaciau shi ta nelogisko- kaip galejo Donatas Stabokas mest 4 baudas jei neisprovokavo nei vienos baudos? Toks variantas yra teoriskai imanomas, ir manau kad cia tikrai ne tas atvejis. O taip pat keista kaip sis zmogus per 35min. Aiksteleje praleistas nesugebejo statistiskai atlikt absoliuciai nieko apart metimu i krepsi? Manau kad visa tai yra statisto klaida ir labai nesinoretu klaidu matyt ateity....
„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nesunkiai įveikė „Savi“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:06 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt dramatiškoje kovoje palaužė BC „Straight“ krepšininkus. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 10:33 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt išvykoje nugalėjo Elektrėnų „Senąją versmę“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 18:47 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Olimpyc“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 18:54 val.)Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:04 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:35 val.)Permainingose rungtynėse „A.S.K. Persvara & Orca.lt“ palaužė „Šilainius ‒ 2“ (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt sutriuškino „Košmaro“ ekipą (2014 spalio 31 d., penktadienis, 20:26 val.) A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt po sunkios kovos palaužė „VU KHF“ pasipriešinimą (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:46 val.)„Lietuviški patiekalai“ vos neužbaigė „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ sezono (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)