Šilainiai – 2 vs Olympic (63:53)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Šv. Kazimiero vidurinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Šilainiai“ ketvirtame kėlinyje susitvarkė su „Olympic“ komanda

2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 23:44 val., peržiūros: 1090

Trečiadienį lapkričio 26 dieną, Šv.Kazimiero vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko „Šilainiai-2“ (šeimininkai) ir „Olympic“ (svečiai). Iki šio turo abi komandos turnyrinėje lentelėje žengė greta, abi komandos buvo iškovoja po dvi pergales ir patyre po 4 pralaimėjimus. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (19:14). Antrame kėlinyje "Šilainiai" toliau didino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 17 taškų – (39:22). Trečiajame kėlinyje "Olympic" rodė gyvybės ženklus ir sugebėjo laimėti šį ketvirtį rezultatu 20:9. Visgi, ketvirtasis kėlinys vėl geresnis buvo šeimininkams ir jie laimėjo rungtynes rezultatu 63:53.

Rungtynės prasidėjo svečių komandos taikliu tritaškiu metimu, tačiau tai ir buvo vienintelis kartas rungtynėse, kada jie pirmavo. Šeimininkai rungtynių starte buvo ir greitesni ir taiklesni. Vitoldas Kapočius jau pirmajame kėlinyje pataikė tris tritaškius metimus ir daugiausiai jo dėka po pirmojo kėlinio rezultatu – 19:14 priekyje buvo "Šilainiai".

Antrasis kėlinys vėlgi sėkmingesnis buvo šeimininkų komandai. Jie kėlinio viduryje laimėjo atkarpą 15:0 ir po dviejų kėlinių susikrovė 17 taškų pranašumą – 39:22. Prie šio spurto daugiausiai prisidėjo "Šilainių" aukštaūgis Martynas Kenstavičius.

Po ilgosios pertraukos svečiai į aikštę žengė su tikslu grįžti į rungtynes ir kuo greičiau sušvelninti rezultatą. Kėlinį taikliu tritaškiu metimu pradėjo V.Bložė, tačiau šeimininkai į tai atsakė 6 taškais ir neleido sumažinti savo turimo pranašumo. Antrojoje kėlinio pusėje sekė kelios vaikiškos šeimininkų klaidos, kuriomis puikiai pasinaudojo "Olympic" krepšininkai ir kėlinio pabaigą užbaigė spurtu 13:3, ir prieš lemiamą ketvirtį pralaiminėjo tik 6 taškais – 48:42.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai dar labiau sumažino atsilikimą – 48:45, tačiau visiškai perlaužti rungtynių eigą į savo pusę jiems nepavyko. "Šilainiai" spurtavo 13:0 ir šį kartą jau nebeleido varžovams sukurti intrigos. Atkaklias rungtynes šeimininkai laimėjo rezultatu 63:53.

Šilainiai – 2: Vitoldas Kapočius – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Kenstavičius – 14 tšk., Andrius Vasaitis – 8 tšk. (5 rezult. perd.)

Olympic: Vaidas Bložė – 26 tšk., Žydrūnas Narjauskas – 8 tšk. (13 atk. kam.), Tomas Šimoliūnas – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

BC „Liuksas“ užtikrintai susitvarkė su „Olympic“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:38 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Darbiečiai“ lengvai įveikė „Olympic“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 20:51 val.)„Šilainiai – 2“ užtikrintai nugalėjo „BL Old“ ekipą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Naujokai“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Olimpyc“ krepšininkus (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:10 val.)„Šilainiai-2“ ir vėl suklupo namuose (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Šilainiai ‒ 2“ rungtynių pabaigoje pranoko „R2P Sport – 2“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Naujokai“ po pratęsimo palaužė „Olympic“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:27 val.)Penkiese žaidę „Šilainiai ‒ 2“ neatsilaikė prieš KK „13“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:15 val.)„Šilainiai-2“ įrodė savo pranašumą prieš „Košmarą“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:50 val.)