Šilainiai – 2 vs LCP KK „Ragai“ (87:92)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 06 d., Penktadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

LCP KK „Ragai“ atlaikė varžovų spaudimą rungtynių pabaigoje ir iškovojo pergalę.

2015 vasario 07 d., Šeštadienis, 00:18 val., peržiūros: 910

Vasario 6-ąją, "J.Dobkevičiaus" vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos susitikimas tarp šeimininkų "Šilainiai-2" ir svečių LCP KK"Ragai". Nuo pat rungtynių pradžios svečiai buvo priekyje ir skirtumas svyravo ties 10taškų žyma. Šeimininkai turėjo galingą kozerį po krepšiu A.Masiulį,tačiau šis šiandien daugiau stengėsi asisuoti komandos draugams ir tik retkarčiais žvelgdavo krepšio link. Visgi didelis oponentų žaidimo tempas, veteranui buvo kiek per greitas ir neretai iš puolimo nespėdavo grįžti į gynybą,kai tekdavo ir vėl užimti puolančiojo poziciją. Tuo puikiai naudojosi svečiai ir rengė daugybę greitų atakų. Ketvirto kėlinio pabaigoje šeimininkų bokštas atsisėdo visam laikui ant suolo ir svečiams iškilo problemų prieš jau penkis vikresnius varžovus ir passtarieji ėmė vytis,tačiau šaltakraujiškai kėlinio pabaigoje sužaidę "Ragai" šventė pergalę rezultatu 92:87 ( 21:15 ; 22:20 ; 31:29 ; 23:18)

Varžybas sėkmingiau pradėjo svečiai ir nubaudę varžovus dvejais tolimais metimais ir greitomis atakomis pirmavo 15:6. Šeimininkai V.Kapočiaus vedini sumažino deficitą iki 3 (12:15),tačiau sėkmingiau ketvirtį užbaigę "Ragai" po pirmųjų 10minučių pirmavo 21:15.

Antrajame komandos pradėjo demonstruoti kokybiškesnį puolimą ir lengviau rinkti taškus. Nors svečiai puikiai išnaudojo kiekybinę persvarą puolime,kadangi varžovų bokštas ne visada suspėdavo paskui greitus išpuolius,tačiau T.Kivyta į tai atsakė 3 tolimais šūviais ir paliko savo ekipai 4taškų deficitą (30:34). Kėlinuko pabaigoje abi ekipos apsikeitė keletu rezultatyvių atakų ir į didžiąją pertrauką išėjo rezultatui degant 43:35 "Ragų"naudai.

Po pertraukos svečiai spurtavo 9:2 ir pabėgo 15taškų pranašumu (52:37). Visgi čia iniciatyvos ėmėsi iki tol komandos draugams asistavęs A.Masiulis. Pastarasis vien epr šį kėlinuką varžovams atseikėjo 15 taškų ir priartino savo komandą iki 8taškų. Kėlinio pabaigoje T.Butkevičius pelnė du taškus ir prieš lemiamą ketvirtį savo ekipai leido pirmauti 74:64.

Lemiamas ketvirtis atrodė niekuom nebus išsiskiriantis,kadangi ekipos demonstravo tą patį žaidimą ir skirtumas laikėsi panašus. Visgi kėlinio viduryje atsisėdo pirmą kartą "Šilainių" vidurio puolėjas ir jų žaidimas kaip mat pagreitėjo,kadangi į gynybą pavykdavo sugrįžti laiku ir tai ganėtinai apsunkino "Ragų" žaidimą puolime. Nors likus dviems minutėms ekipas skyrė 10taškų,tačiau į lemiamą šturmą sukilę šeimininkai ėmė presinguoti varžovus ir tai davė naudos. Skirtumas ėmė tirpti ir likus pusei minutės komandas skyrė 5taškai. Prie baudų metimų linijos stojęs T.Vaitkūnas realizavo abi baudas ir varžovams paliko tik 3taškus,tačiau J.Kursevičiui rankos nesudrebėjo prie baudų metimo linijos ir jis įtvirtino savo ekipos pergalę 92:87.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė: " Visas rungtynes laikėm iniciatyvą,tačiau atsisėdus jų centrui,jie pradėjo geriau gintis,suspėdavo sustoti gynyboje ir tai lėmė,kad skirtumas ėmė tirpti. Visgi mūsų jaunimas buvo greitesni,vikresni ir,manau,viską lėmė būtent jie."

Šilainiai – 2: Artūras Masiulis – 23 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.), Tomas Kivyta – 21 tšk., Tadas Vaitkūnas – 16 tšk. (5 perimt. kam.), Vaidas Dambauskas – 12 tšk., Vitoldas Kapočius – 11 tšk.

LCP KK „Ragai“: Tomas Butkevičius – 29 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Justinas Kursevičius – 19 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Mindaugas Gilius – 14 tšk., Martynas Balkus – 12 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ po atkaklios kovos iškovojo svarbią pergalę (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:38 val.)LCP KK „Ragai“ antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“ ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:50 val.)LCP KK „Ragai“ tiesiog išsityčiojo iš „Bl Old“ ekipos jų pačių arenoje. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 23:46 val.)LCP KK „Ragai“ nepasipriešino „R2P Sport – 2“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 01:11 val.)Rungtynių kontrolę savose rankose turėję „LCP KK „Ragai“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:33 val.)LCP KK „Ragai“ pasinaudojo šansu patekti į Didžiąją taurę (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Darbiečiai“ pasiekė eilinę pergalę (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Šilainiai ‒ 2“ rungtynių pabaigoje pranoko „R2P Sport – 2“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)LCP KK „Ragai“ sutriuškino „BL OLD“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:50 val.)Po įtemptos kovos, LCP KK „Ragai“ palaužė „Partizanas“ komandą (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 01:18 val.)