A.S.K. „Persvara“ – 2 vs Elektromontuotojas (55:93)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 27 d., Antradienis, 21:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Elektromontuotojas“ iškovojo lengvą pergalę

2015 sausio 27 d., Antradienis, 23:53 val., peržiūros: 1151

Antradienį, Sausio 27 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos rungtynės tarp A.S.K. "Persvara"-2 (šeimininkai) ir "Elektromontuotojas" (svečiai). Nuo pirmųjų minučių aikštėje geriau atrodė svečiai, kurie po pirmojo kėlinio įgijo 7 taškų pranašumą – 16:9. Antrajame kėlinyje "Elektromontuotojas" toliau didino pranašumą ir įgijo užtikrintą persvarą – 42:25. Po ilgosios pertraukos šeimininkai sugebėjo išlyginti žaidimą ir trečiąjį kėlinį patys laimėti minimaliu pranašumu. Po trijų kėlinių - 61:45, svečių naudai. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai visiškai subyrėjo, o tuo pasinaudoję "Elektromontuotojas" krepšininkai susikrovė triuškinančia persvarą – 93:55.

Nuo pat pirmųjų minučių svečiai parodė jog juos tenkina tik pergalė. Jie rungtynes pradėjo 6 taškais iš eilės ir iškarto išsiveržė į priekį. Nerezultatyvų kėlinį komandos užbaigė apylygiu žaidimu, o priekyje išliko "Elektromontuotojas" - 16:9.

Antrajame kėlinyje svečiai vis labiau išnaudojo savo ūgio pranašumą ir skirtumas tarp komandų greitai tapo dviženklis – 30:18. Kėlinio pabaigoje "Elektromontuotojas" surengė spurtą – 10:2, ir dar labiau padidino savo persvarą. Po dviejų kėlinių - 42:25.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams pavyko stabilizuoti padėtį aikštelėje ir neleisti varžovams didinti skirtumo. O po dviejų M. Mitkaus tritaškių kėlinio pabaigoje A.S.K. "Persvara"-2 sugebėjo laimėti šį kėlinį minimaliu pranašumu – 20:19. Bet bendru rezultatu priekyje išliko svečiai - 61:45.

Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo spurtu – 13:2, ir sužlugdė šeimininkų viltis dar pakovoti dėl pergalės. "Elektromontuotojas" krepšininkai nemažino apsukų ir toliau šiame kėlinyje užtikrintai dominavo. Po fantastiškai sužaisto kėlinio "Elektromontuotojas" susikrovė triuškinančią persvarą ir užtikrintai šventė pergalę rezultatu - 93:55.

A.S.K. „Persvara“ – 2: Marius Mitkus – 13 tšk., Domantas Sprindys – 13 tšk., Vilius Narbutas – 11 tšk., Edgaras Bartusevičius – 10 tšk.

Elektromontuotojas: Alius Mažintas – 24 tšk., Karolis Kolupaila – 23 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Dovydas Znutas – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Laimonas Putrimas – 17 tšk. (12 atk. kam.), Marius Ivaškevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

„Baltic Transline“ iškovojo labai lengvą pergalę (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Elektromontuotojas“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Darbiečiai“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Elektromontuotojas“ palaužė „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:40 val.)KK „13“ nugalėjo „Elektromontuotojas“ penketuką (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 19:09 val.)„Elektromontuotojas“ nusileido „Lietuvos Šaulių Sajungai“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Elektromontuotojas“ sužaidę lygiomis su „Šilainiais-2“ žengia į aštuntfinalį (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Senoji Versmė“ po atkaklios kovos išsivežė pergalę į Elektrėnus (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:07 val.)