BC „Straight“ vs Dumblas (86:78)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 03 d., Antradienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ įveikė grupės lyderius „Dumblas“ (86:78)

2015 vasario 03 d., Antradienis, 23:54 val., peržiūros: 1038

Vasario 3 dieną Petrašiūnų vidurinėje mokykloje įvyko C lygos „ALTreklama“ rungtynės, kuriuose šeimininkai BC „Straight“ susikovė su svečių komanda „Dumblas“. Į šias varžybas abi komandos susirinko gausiai. Pirmąją šių komandų akistatą buvo laimėjusi ekipa „Dumblas“ , tačiau šeimininkai nebuvo nusiteikė klupti antrą kartą ir atėjo siekti pergales. Rungtynių pradžioje svečiai įrodinėjo, jog praeitas laimėjimas nebuvo atsitiktinumas ir buvo priekyje po pirmojo kėlinio (21:26). Antrajame kėlinuke BC „Straight“ ekipa pabandė paspausti varžovus ties vidurio liniją ir tai davė jiems naudos ir į rūbinę po puikaus kėlinio galėjo keliauti šeimininkai turėdami 4 taškų persvarą (43:39). Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo žaisti labiau susikaupę ir tai leido jiems sumažinti atsilikimą iki minimumo, 2 taškų (64:62). Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai retkarčiais paspausdavo savo oponentus ir tai jiems puikiai sekėsi, ko pasėkoje jie atsirevanšavo „Dumblas“ komandai ir šventė pergalė rezultatu (86:78).

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo svečiai sužaisdami atkarpą (4:8) Tačiau šeimininkai nesiruošė paleisti varžovų į priekį ir atsakė tokia pačia atkarpa (8:4). Taigi sužaidus puse pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus. Antroje šio kėlinio pusėje geriau atrodė „Dumblas“ , kurie ir buvo priekyje po pirmojo kėlinuko (21:26).

Antrąjį kėlinuką vėl pradėjo geriau svečiai, tačiau BC „Straight“ ekipa nusprendusi spausti varžovus sužaidė sėkmingai atkarpą (9:2) po kurios svečiai paprašė minutes pertraukėles. Po pertraukėles „Dumblas“ komandai sunkiai sekėsi įveikti varžovų gynybą, todėl į rūbinę teko keliauti svečiams turint 4 taškų deficitą (43:39).

Po ilgosios pertraukos svečių ekipa tarsi perprato varžovų gynybą ir galėjo lengviau rinkti taškus, tačiau į kiekvieną taiklų „Dumblas“ komandos metimą šeimininkai atsakydavo taikliu metimu, todėl po 30 minučių žaidimo priekyje buvo BC „Straight“ ekipa (64:62).

Ketvirtąjį kėlinuką sėkmingai pradėjo šeimininkai sužaisdami atkarpą (7:2) ir dar labiau atitoldami nuo savo oponentų. Tačiau iš eilės 5 taškus pelnęs V.Piešinas gražino intrigą. Vis dėlto rungtynių galą geriau sužaidė šeimininkai ir šventė pergalę rezultatu (86:78).

Rungtynių komentarai vaizdo įraše....

BC „Straight“: Vilius Ramonas – 25 tšk., Arūnas Eitutis – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Mantas Ungurys – 14 tšk.

Dumblas: Deimantas Baltrušis – 22 tšk., Lukas Steikūnas – 12 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Mantas Didžiulis – 12 tšk.

„Straight“ be vargo įveikė „Savus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:24 val.)BC „Straight“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami „Kulautuvą“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:08 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių BL „Old“ ekipai (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:48 val.)BC „Straight“ nušlavė „Ryterna Group“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:34 val.)„Straight“ nesunkiai įveikė A.S.K. „Persvarą“ & Orca.lt (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)BC „Straight“ komanda netikėtai įveikė svečius iš Kėdainių. (2015 vasario 24 d., antradienis, 23:16 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:43 val.)BC „Straight“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias varžybas (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:47 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos pranoko „VU KHF“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:04 val.)BC „Straight“ įveikę „vaistinė.lt“ komandą išliko be pralaimėjimų (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 21:59 val.)