Baltic Transline vs Aleksotas (72:47)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Baltic Transline““ nesunkiai įveikė „Aleksotą“

2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 00:32 val., peržiūros: 1157

Trečiadienį, gruodžio 10 dieną įvyko C lygos rungtynės tarp "Baltic Transline" (šeimininkai) ir "Aleksotas" (svečiai). Aleksandro Stulginskio universiteto salėje vykusias varžybas nesunkiai laimėjo "Baltic Transline" komanda – 72:47(25:16,16:6,11:13,20:12).

Rungtynės prasidėjo abiejų ekipų rezultatyviu žaidimu. Nuo pirmųjų minučių svečių komandoje lyderio vaidmens ėmėsi Martynas Čeičys, kuris per pirmąjį kėlinį surinko 13 iš 16 komandos taškų. Beveik visą kėlinį jo dėka "Aleksotas" ir buvo priekyje, tačiau kėlinio pabaigą tiksliau sužaidė šeimininkai ir laimėjo atkarpą 7:0, taip išsiverždami į priekį po pirmojo kėlinuko – 25:16.

Antrajame kėlinyje svečių puolimas visiškai sustojo. Jie per 10 minučių pelnė vos 6 taškus. Tuo tarpu šeimininkai vedami M. Paršeliūno laimėjo atkarpa kėlinio viduryje 14:0 ir užtikrintai pirmavo sužaidus pusę rungtynių laiko – 41:22.

Po ilgosios pertraukos "Aleksotas" susikaupė ir pradėjo kėlinį 6 taškais. Atrodė, kad svečiai rimtai nusiteikia kuo greičiau ištirpinti varžovų persvarą. Tačiau to padaryti neleido "Baltic Transline" komandos gynyba. Nors ir patys sunkei rinko taškus, šeimininkai didžiausią darbą atliko gynyboje ir per trečiąjį rungtynių kėlinį leido varžovams priartėti tik dviem taškais. 52:35 – po trijų kėlinių.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po D. Kisielio dvitaškio "Baltic Transline" persvarą šoktelėjo jau ir virš 20 taškų, ir tapo aišku, kad šiose varžybose intrigos nebeliko. Paskutiniajame kėlinyje šeimininkai dar labiau padidino savo persvarą ir šventė užtikrintą pergalę - 72:47.

Po rungtynių "Baltic Transline" žaidėjas Vidmantas Sindaras sakė :

Jog pergalę lėmė nusiteikimas gerai gynybai ir ypač prastam puolimui.

Komandos treneris Mindaugas Leščinskas pridurė:

Ir ilgas atsarginių žaidėjų suolelis, kadangi šiandien susirinkom visi šeši.

Baltic Transline: Darius Kisielius – 24 tšk., Modestas Paršeliūnas – 19 tšk. (12 atk. kam.), Aivaras Keršis – 16 tšk., Tomas Klimavičius – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Aleksotas: Martynas Čeičys – 15 tšk., Donatas Krasnoumovas – 11 tšk., Jonas Andreikenas – 7 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo nukovė „Košmarą“ (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 17:50 val.)„Baltic Transline“ tiesiog nušlavė „Košmarą“ sau nuo kelio (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo susitvarkė su „Ryterna Group“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:59 val.)„Baltic Transline“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 00:23 val.)Rungtynių pabaigoje „Baltic Transline“ palaužė „Compensą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)Po ilgosios pertraukos „Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Aleksotu“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Aurelinas“ nepaliko jokių vilčių „Aleksotui“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 00:22 val.)„Baltic Transline“ iškovojo labai lengvą pergalę (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Aleksotas“ po sunkios kovos įveikė „Rind“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 00:57 val.)