A.S.K. „Persvara“ – 2 vs Kulautuva (54:70)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 16 d., Antradienis, 21:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Kulautuva“ svečiuose įveikė „A.S.K. „Persvara“ – 2“

2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 01:20 val., peržiūros: 1209

Antradienio vakarą, gruodžio 16 dieną, Šančių vidurinėje mokykloje buvo sužaistos C Lygos , mažosios taurės M pogrupio rungtynės. Jose susitiko „Kulautuva“ (svečiai) ir „A.S.K. „Persvara“– 2“ (šeimininkai). Po sėkmingai sužaisto ketvirtojo ketvirčio rezultatu 21:11 pergale džiaugėsi svečių ekipa laimėdama rungtynes 70:54.

Pirmas kėlinys prasidėjo svečių komandos gera gynyba, kurios dėka sužaidus pusę kėlinio „A.S.K. „Persvara“ – 2“ buvo pelniusi tik viso labo 3 taškus, kai tuo tarpu varžovai buvo jau įmetę 11 taškų. Antroje kėlinio pusėje tendencijos mažai keitėsi ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 20:11 svečių naudai.

Antrasis kėlinys buvo šiek tiek rezultatyvesnis „A.S.K. „Persvara“ – 2“ komandos atžvilgiu. Spurtas Kėlinuko pradžioje neleido varžovams toli atitrūkti ir sužaidus 20 minučių komandas skyrė 5 taškai 29:34 „Kulautuvos“ naudai.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusios komandos, trečiąjį kėlinuką pradėjo apsikeisdamos tritaškiais metimais, tačiau per 10 minučių „Kulautuvai“ nepavyko padidinti turimo pranašumo . Po šio kėlinio rezultatu 49:43 pirmavo svečiai.

Ketvirtas ketvirtis buvo lemiamas „A.S.K. „Persvara“ – 2“ komandai. Jau ketvirto kėlinio pradžioje, susikūrusiai 10 taškų persvarą „Kulautuvos“ komandai, pavyko išsaugoti šį pranašumą ir jį padidinti iki 16 taškų. Rungtynės pasibaigė rezultatu 70:54 svečių naudai.

A.S.K. „Persvara“ – 2: Domantas Sprindys – 21 tšk., Ugnius Petrauskas – 13 tšk., Edvinas Liungas – 6 tšk.

Kulautuva: Arnas Latvelis – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Šarūnas Urbaitis – 17 tšk., Emilis Mackevičius – 12 tšk., Erikas Mackevičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Po laimėtų komandos rungtynių „Kulautuvos“ žaidėjas Arnas Latvelis sakė : Nei vienos nei kitos komandos pajėgumas neatsiskleidė dėl labai slidžios salės, tačiau mūsų pergalę lėmė turbūt didesnis meistriškumas .

„Kulautuva“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvarą“ – 2 (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)„Kolpingo kolegija“ neturėjo vargo žaisdami prieš „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:51 val.)BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)Visus kėlinius laimėjusi „Lietuvos šaulių sąjunga“ nesunkiai įveikė „A.S.K. „Persvarą“ -2“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Kulautuva“ susitvarkė su „BL Old“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:17 val.)„Komanda X“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:12 val.)