Kauno Rami vs Grizliai (100:98)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 19:20 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Panaikinę 18 taškų deficitą komanda „Grizliai“ po pratęsimo nusileido „Kauno Rami“ ekipai.

2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 23:37 val., peržiūros: 921

Sausio 18 dieną, Saulės gimnazijoje, įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp „Grizliai“ (svečiai) ir „Kauno Rami“(šeimininkai) komandų. Šias rungtynes, nepaisant iššvaistyto 18 taškų pranašumo ir pratęsimo, laimėjo "Kauno Rami“ ekipa.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo nedideliu šeimininkų komandos spurtu, kuris leido įsiveržti į priekį rezultatu 8:3. Tačiau ilgai nelaukus žaidimas susilygino ir sužaidus 4 minutes rezultatas buvo lygus 11:11. Per likusią kėlinio atkarpą nei viena nei kita komanda nesugebėjo atitrūkti nuo varžovų ir kėlinį užbaigė rezultatu 20:19 „Kauno Rami“ komandos naudai.

Antrajame kėlinyje daug stipresni atrodė „Kauno Rami“ ekipa, kurie varžovams pademonstravę akliną gynybą, kėliniui įpusėjus susikrovė 11 taškų pranašumą 38:27. Likusias minutes, nemažinę tempo, šeimininkai pranašumą padidino dar labiau ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami solidų 18 taškų pranašumą. Po 2 kėlinio rezultatu 50:32 priekyje šeimininkai.

Po ilgosios pertraukos „Grizliai“ komanda trečiąjį kėlinį pradėjo 5 iš eilės taškais, tačiau iš karto sekė varžovų atsakas. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Sužaidus mažiau nei pusę ketvirčio komanda „Grizliai“ pradėjo savąjį spurtą. Atkarpa laimėta rezultatu 11:3, kurios dėka priartėjo prie varžovų iki 6 taškų skirtumo. Likusią kėlinio dalį šeimininkai sužaidė drausmingiau, ko pasekoje, po 3 kėlinių vis dar turėjo dviženklį pranašumą 74:62 „Kauno Rami“ ekipos naudai .

Ketvirtajame kėlinyje, neturėdami kur trauktis, „Grizliai“ komanda stojo į šturmą. Jie be atsako pelnė 8 taškus iš eilės ir dar labiau sumažino varžovų skirtumą. Tada sekė komandų apsikeitimai rezultatyviomis atakomis ir likus žaisti ne daugiau kaip 3 minutes iki 4 kėlinio pabaigos ir turint 6 taškų deficitą svečių komandai, pavyko dar sykį spurtuoti ir išlyginti rezultatą. Sužaidus 4 kėlinius rezultatas buvo lygus 86:86.

Pratęsimą geriau pradėjo "Kauno Rami" ekipa,kuri laimėjo atkarpą 10:3. Tačiau per likusias minutes svečiai sugebėjo sumažinti pranašumą iki 2 taškų ir tuo pačiu taškų skirtumu pralošti rungtynes. Po 45 minučių kovos, pergalę šventė šeimininkų komanda rezultatu 100:98

Kauno Rami: Tomas Petrošius – 31 tšk. (16 atk. kam., 7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Šarūnas Petraitis – 29 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vladislav Bezrukov – 12 tšk.

Grizliai: Vaidotas Gadliauskas – 29 tšk., Paulius Čerkauskas – 28 tšk. (7 išpr. praž.), Darius Špakauskas – 23 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Vidmantas Šukys – 12 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Po rungtynių "Kauno Rami" treneris Šarūnas Petraitis kalbėjo: Pirmavom 18 taškų po 2 kėlinių, bet turim tokią tendenciją, kad visada per trečią, ketvirtą kėlinius, kad ir kiek pirmaujam, visada padarom intrigą. Varžovai buvo penkiese, palaikėm didesnį tempą, varžovai labai gerai pataikė tritaškius ir tai palaikė intrigą. Ant galo buvom stipresni, varžovai pavargo.

„Lituanica“ po dviejų pratęsimų trilerio palaužė „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 01 d., šeštadienis, 14:49 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po permainingos kovos palaužė „Kauno rami“ ekipą. (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:29 val.)Martyno Valaičio vedami „Grizliai“ palaužė Kauno „Rami“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Uraganiškai puolęs BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko „Kauno Rami“ revanšo galimybės (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:41 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Aurelinas“ įveikė „Kauno Rami“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Akademija“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Grizliai“ po pertraukos susitvarkė su „Krepšininkas.net“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 13:01 val.)„Kėdainiams & Adecco“ teko pavargti su „Kauno Rami“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Grizliai“ po įtemptos kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 05:27 val.)„Grizliai“ nusileido „Advokatų kontorai „Konsus“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 03:47 val.)