Kauno Rami vs Naujokai (79:48)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 14 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno Rami“ užtikrintai nugalėjo „Naujokus“.

2014 lapkričio 15 d., Šeštadienis, 16:00 val., peržiūros: 1140

Lapkričio 14-ąją. "A.Sabonio krepšinio centro" sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp šeimininkų "Kauno rami" ir svečių "Naujokai". Šeimininkai susirinko tik 6-iese ir be savo pagrindinio lyderio,tačiau tai nesutrukdė palaikyti žaidimo tempą. Svečiai dažnai nesuspėjo paskui greitesnius varžovus ,o po tragiško pirmo kėlinio,paleido varžovus nebepavejamai ir turėjo pripažinti jų pranašumą rezultatu 48:79.

Rungtynes šeimininkai pradėjo sausu rezultatu 8:0,o svečiams niekaip nepavyko pelnyti savo pirmųjų taškų. Visgi sužaidus 6minutes R.Puplesis atidarė savo komandos taškų sąskaitą,tačiau tai tebuvo vieninteliai jų taškai šiame kėlinyje. Nors "Kauno Rami" sužaidė nerezultatyvų kėlinį,tačiau dar blogesnis jų varžovų žaidimas,leido jiem laimėti ketvirtį 14:2.

Antrajame ekipos metėsi į puolimą ir sužaidė rezultatyviausią ketvirtį. Svečių ekipoje komandą tempė T.Čepkauskas,kuris vienas pelnė 10taškų iš 19. Visgi šeimininkai turėjo savų kozerių ir po G.Džiaugio tritaškio skirtumas šoktelėjo iki 19(36:17).Svečiai dar sumažino deficitą ketvirčio gale ir po dviejų kėlinių "Kauno rmai" pirmavo 36:21.

Antroje rungtynių dalyje svečiai atrodė išnaudoję daugiau jėgų ir nespėjo paskui greitus šeimininkų išpuolius. Nors "Naujokai" ir sugebėdavo atsikovoti kamuolius po netaiklių metimų,tačiau desperatiški bandymai sumažinti deficitą davė priešingą naudą ir skirtumas tik didėjo. Komandiškai dalindamiesi kamuoliu "Kauno Rami" perkopė ir 30taškų pranašumo ribą bei šventė pergalę rezultatu 79:48.

Naudingiausi žaidėjai:

Kauno Rami: Tomas Gudas – 23 tšk., Giedrius Džiaugys – 20 tšk., Marius Pranskūnas – 10 tšk. (14 atk. kam.)

Naujokai: Tomas Čepkauskas – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Zaveckas – 6 tšk., Andrius Zakarevičius – 4 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2014 lapkričio 15 d., 15:05 val.
kur statistika:D
„Liuksas“ nesunkiai įveikė „Naujokus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Akademija“ neturėjo vargo su „Naujokais“. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 14:36 val.)BC „Liuksas“ palaužė „Naujokus“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)„KMAIK“ kiek netikėtai krito prieš „Naujokus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)„BK Centre“ neturėjo vargo su „Naujokais“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:19 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos nusileido „Naujokams“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Kauno rami“ neturėjo vilčių prieš „Compensa“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno Rami“ pasiekė svarbią pergalę (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno Rami“ antroje rungtynių pusėje išlaikė persvarą prieš „Nepyk“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:00 val.)