Sparta vs BK Centre (79:45)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 21 d., Antradienis, 19:40 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ nepaliko vilčių BK „Centre“ komandai.

2014 spalio 21 d., Antradienis, 23:30 val., peržiūros: 1024

Spalio 21 dieną, 19:40h, Milikonių vidurinėje mokykloje, įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp "Spartos" (šeimininkai) ir BK "Centre" krepšininkų. Nors pirmąją rungynių pusę varžybos dar atrodė kažkiek apylygės, tačiau antroje rungtynių pusėje šeimininkai tiesiog sutraiškė savo varžovus ir šventė pergalę rezultatu (79 – 45)

Rungtynėms prasidėjus išskirti favoritą buvo sunkoka. Abi komandos žaidė labai greitą, bei skubotą krepšinį. Rezultatas daugmaž visą kėlinuką laikėsi apylygis. Visgi paskutinėmis atakomis šeimininkai spurtavo (5-0) ir kėlinuką užbaigė turėdami 5 taškų pranašumą (22 – 17)

Antrame kėlinuke žaidimo tempas dar labiau padidėjo. Svečiai pradėjo naudoti spaudimo taktiką, kuri lyg ir pasiteisino, nes jiems pavyko periimti nemažai kamuolių. Tačiau patys taipogi visiškai neužpuolė. Buvo prametami lengvi metimai iš po krepšio ir daromos skubotos, bei neatsargios klaidos puolime. Visa tai atsiliepė statistikos protokole. Per antrą kėlinuką abi komandos suklydo net 15 kartų! Taigi šį labai greito tempo ir nedidelio rezultato kėlinuką (14 – 8) laimėjo šeimininkai ir rezultatas ilgosios pertraukos metu buvo (36 – 25) šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos "Spartos" krepšininkai rodos visiškai perprato priešininkų žaidimą. Šį kėlinuką jie žaidė tiesiog puikiai. Tuo tarpu šeimininkams nesisekė niekas. Jie nesugebėjo nei kokybiškai užpulti, nei apsiginti. Šį kėlinuką šeimininkai laimėjo net 14 taškų skirtumu (23-9) ir po trijų kėlinukų rezultatas buvo (59 – 34)

Paskutinis kėlinukas jau buvo tiesiog formalumas. Daugiau negu pusę kėlinuko skirtumas visiškai nekito. Žaidimas kiek apsiramino, nes viskas šiose rungtynėse jau buvo aišku. Visgi, šeimininkai iį šį kėlinuką užbaigė spurtu (11-2). "Spartos" krepšininkai šventė pergalę net 34 taškų skirtumu (79 – 45)

Sparta: Giedrius Prabulis – 16 tšk., Antanas Kilas – 14 tšk., Renatas Dabašinskas – 13 tšk., Juozas Kajokas – 13 tšk.

BK Centre: V.Limanov – 18 tšk., D. Guslecov – 8 tšk., R.Prūsaitis – 7 tšk. (8 išpr. praž.)

"Sparta" komandos treneris Š.Sobolis:

Šokiravo iš pradžių varžovai, nes jau pradžioje pradėjo taikyti spaudimą. Pirmosios varžybos, tai šiek tiek sunerimom, tačiau laimei tas spaudimas mums patiems į naudą išėjo. Pavyko rezultatyviomis atakomis visa tai išnaudoti ir laimėti rungtynes.

„Sparta“ po atkaklios kovos įveikė „Rind“ ekipą (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:34 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „BK Centre“ ekipos. (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Sparta“ nesugebėjo pasipriešinti „SK Neveronių“ ekipai (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 06:55 val.)„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre“ ekipą. (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 17:19 val.)„Sparta“ prieš „Dumblą“ atsilaikė du kėlinius (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:09 val.)Po atkaklios kovos „R2P Sport ‒ 2“ ekipa palaužė „BK Centre“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 19:56 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lituanica“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:37 val.)Visas rungtynes pirmavę „BK Centre“ įveikė „Liuksą“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 16:07 val.)