BL Old vs R2P Sport – 2 (47:100)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„R2P Sport – 2“ neturėjo vargo su „Bl OLD“ ekipa

2015 sausio 26 d., Pirmadienis, 01:51 val., peržiūros: 1022

Sausio 25 dieną, Kauno švaros sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" rungtynės tarp "Bl OLD" (šeimininkai) ir "R2P Sport – 2" ekipų. Jau nuo pirmųjų minučių aikštelėje dominavusi "R2P Sport – 2" ekipa, parodė, jog šiose varžybose, jie yra aiškūs favoritai. Su kiekviena minute vis labiau didindami savo skirtumą, svečiai galop sutriuškino priešininkus 53 taškų skirtumu (47 – 100)

Rungtynėms prasidėjus, svečiai iš karto parodė, jog jiems šis mačas bus nelabai sunkus. Jau nuo pirmų minučių "R2P Sport – 2" pradėjo smarkiai tolti nuo varžovų. Pirmasis kėlinukas pasibaigė jiems turint 15 taškų persvarą (11 – 26)

Antrasis kėlinukas nieko išskirtinio neparodė. Nors kėlinuko pradžioje, šeimininkai lyg ir blykstelėjo, nes sumažino skirtumą iki 11 taškų, tačiau po to vėl sekė žymiai geresnis svečių žaidimas. Likusią kėlinuko dalį jie laimėjo (5-22) ir ilgosios pertraukos metu jau turėjo 28 taškų skirtumą (27 – 55)

Po ilgosios pertraukos šeimininkai vėlgi, kovoti bandė tik pirmoje kėlinio pusėje. Per pirmąsias porą minučių sumažinę skirtumą iki 26 taškų (33-59), likusią kėlinuko dalį pralaimėjo (3-19) ir po trijų kėlinių nuo varžovų atsiliko jau 42 taškais (36 – 78)

Paskutinis šių rungtynių kėlinukas jau tebuvo tik formalumas. Abi ekipos pernelyg nebesistengė. Svečiai likus maždaug pusei kėlinuko susigalvojo sau naują užduotį – įmesti 100 taškų. Tai jiems padarysi pavyko paskutinę sekundę įmetus iš po krepšio. Taigi "R2P Sport – 2" laimėjo šias varžybas rezultatu (47 – 100)

BL Old: Jurijus Seniuta – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Ramūnas Simonaitis – 20 tšk., Stanislovas Zaikinas – 5 tšk.

R2P Sport – 2: Arvydas Račkus – 24 tšk. (6 rezult. perd.), Tadas Sniceris – 24 tšk., Linas Akstinavičius – 17 tšk., Edvinas Karpavičius – 17 tšk. (10 atk. kam.), Laurynas Andrijauskas – 14 tšk.

"R2P Sport – 2" ekipos treneris M.Vaškūnas, paklaustas "kas lėmė pergalę tokiu dideliu taškų skirtumu?" teigė:

"Na tikrai nesistengėme laimėti ant kuo daugiau, tiesiog pamatę, jog turim daug taškų, tenorėjome įmesti 100. O šiaip manau, jog tiesiog kaip komanda buvome stipresni, galų gale ir susirinko mūsų daugiau. Nugalėjo stipresni."

„R2P Sport – 2“ be didesnio vargo įveikė „Grean Death“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:20 val.)„R2P Sport-2“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įtikinamai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:00 val.)„R2P Sport – 2“ įsirašė svarbią pergalę (2015 kovo 13 d., penktadienis, 22:02 val.)„Šilainiai – 2“ užtikrintai nugalėjo „BL Old“ ekipą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ antroje rungtynių pusėje susidorojo su „BL Old“ (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 00:27 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:17 val.)„Sportija“ lengvai nugalėjo „BL Old“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių BL „Old“ ekipai (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:48 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su LCP KK „Ragais“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)