Lietuvos šaulių sąjunga vs Green Death (77:52)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 06 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lietuvos šaulių sąjunga“ užtikrintai žengė į ketvirtfinalį

2015 kovo 06 d., Penktadienis, 22:54 val., peržiūros: 1455

Penktadienio vakarą, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko C lygos mažosios taurės, aštuntfinalio, trečiosios rungtynės tarp šeimininkų „Lietuvos šaulių sąjunga“ ir svečių „Green Death“. Nors serijos rezultatas ir buvo lygus 1:1 ir buvo galima laukti atkaklios kovos, taip neatsitiko. Nuo pirmųjų minučių iniciatyvą į savo rankas pasiėmę „Lietuvos šaulių sąjunga“ vis didino savo pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę 25 taškų persvara – 77:52.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai kurie po kelių sužaistų minučių išsiveržė į priekį – 7:2. Tačiau tada įsimėtė „Green Death“ snaiperiai, vieną taiklų tritaškį pataikė M.Čižas dar du pridėjo I.Konovalenko ir svečiai persvėrė rezultatą kėlinio viduryje savo naudai – 11:9. Antrojoje kėlinio pusėje vėlgi geriau sekėsi šeimininkams, kurie laimėjo atkarpą 12:4, ir po pirmojo kėlinio buvo priekyje – 21:15.

Antrajame kėlinuke svečiai vis labiau pradėjo strigti puolime. Sužaidus pusę kėlinio, po T. Kmito dvitaškio „Lietuvos šaulių sąjunga“ pirmą kartą atitrūko dviženklia taškų persvara – 31:20. Po krepšiu dominavę šeimininkai ir antrojoje kėlinio pusėje žaidė geriau ir vis didino savo pranašumą, kuris sužaidus pusę rungtynių siekė jau 17 taškų – 41:24.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Svečiai sunkiai rinko taškus, tuo tarpu „Lietuvos šaulių sąjunga“ užtikrintai žaidė puolime bei žymiai geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių. Nors sužaidus 5 minutes trečiajame kėlinyje, šeimininkų persvara per daug nepakito – 50:31, tačiau antrąją kėlinio dalyjį „Lietuvos šaulių sąjunga“ laimėjo rezultatu 14:0 ir išsprendė visus reikalus šiose rungtynėse dar šiame kėlinyje. Likus žaisti 10 minučių – 64:31.

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas. Abi komandos žinojo rungtynių baigtį ir pernelyg nepersistengė. „Green Death“ pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir suprastėjuse gynybą ir laimėjo bent jau šį ketvirtį – 21:13. O bendras rezultatas – 77:52, skelbė „Lietuvos šaulių sąjungos“ pergalę aštuntfinalio serijoje rezultatu – 2:1.

Po rungtynių, pergalę šventusios komandos treneris sakė:

Atsibodo žaisti iš tikrųjų su šita komanda, jau šeštą kartą. Šaunūs vyrai jie yra, smagu aišku prieš juos laimėti. O pagrindinė pergalės priežastis manau yra, jų lyderio, vieno geriausio lygos žaidėjo Petro Aleksonio visiškas uždarymas.

Paklaustas koks yra komandos tikslas, treneris sakė:

Tikimės medalių, tiksliau pirmos vietos. Tai žaisim su visais, kas mūsų lauks ir tikimės nugalėti.

Lietuvos šaulių sąjunga: Mindaugas Mažeika – 16 tšk., Evaldas Jančauskas – 15 tšk. (14 atk. kam.), Tomas Kmitas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Artūras Kaminskas – 11 tšk., Šarūnas Karūnaitis – 10 tšk., Nerijus Bijaminas – 10 tšk.

Green Death: Igoris Konovalenko – 14 tšk., Povilas Kliauza – 12 tšk., Petras Aleksonis – 8 tšk.

„Lietuvos šaulių sąjunga“ po įtemptos kovos žengia į pusfinalį (2015 kovo 24 d., antradienis, 00:14 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ šventė lengvą pergalę prieš „Kulautuvą“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:41 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po ilgosios pertraukos perėmė iniciatyvą ir nugalėjo „Kolpingo kolegija“. (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:40 val.)