Rind vs LCP KK „Ragai“ (98:100)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 20 d., Penktadienis, 19:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Intrigą sugrąžinę „Rind“ krepšininkai nusutrukdė LCP KK „Ragams“ išlyginti serijos rezultato

2015 kovo 20 d., Penktadienis, 22:49 val., peržiūros: 1038

Kovo 20-ąją dieną, penktadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos „ALTreklama“ pirmenybių Mažosios taurės antroji ketvirtfinalio serijos dvikova tarp namuose žaidusios „Rind“ komandos ir LCP KK „Ragų“ šešetuko. Pirmojoje tarpusavio akistatoje solidžią pergalę rezultatu 54:82 pasiekė „Rind“ ir įsiveržė serijoje iki dviejų pergalių į priekį.

Jau rungtynių starte LCP KK „Ragai“ ėmėsi ryžtingų veiksmų ir paraližavo varžovų puolimą. Sužaidus 2 minutes, svečiai pirmavo rezultatu 0:5, o jau už minutės padvigubino šį skaičių (0:10) ir privertė „Rind“ prašyti minutės pertraukėlės. Po jos aikštės šeimininkams toliau nesisekė pralaužti ledų, o įsismaginę LCP KK „Ragai“ pridėjo dar 4 taškus ir atitrūko rezultatu 0:14. Tik po 4,5 minutės „Rind“ pagaliau pralaužė varžovų gynybą ir per keliasdešimt sekundžių surinko 7 taškus (7:16). Vis dėlto tai nebuvo „Rind“ bėdų pabaiga ir LCP KK „Ragai“ toliau diktavo savo sąlygas, spurtavo 2:10 ir antroje ketvirčio pusėje skirtumas tarp ekipų šoktelėjo iki 17 taškų (9:26). Per likusį laiką „Rind“ neženkliai atsigriebė, tačiau vistiek akivaizdžiai pralaimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 15:30.

Antrojo kėlinio pradžioje LCP KK „Ragai“ padidino atotrūkį iki 18 taškų (15:33), bet tuomet „Rind“ ėmėsi reformų. 8 taškus paeiliuo surinko T.Každailis (25:37), o po L.Mecelio bei M.Kazakevičiaus dvitaškių jau LCP KK „Ragų“ šešetukas paprašė minutės pertraukėlės (29:37). Po jos du tritaškius įsūdė M.Gilius ir grąžino svečiams 14 taškų persvarą (29:43), o netrukus minėtas snaiperis smeigė dar vieną tritaškį ir antroje ketvirčio pusėje skirtumas išaugo iki 16 taškų (34:50). Pirmosios dvikovos pusės finiše „Rind“ sušvelnino nuostolius iki 12 taškų ir du kėliniai baigėsi rezultatu 40:52.

Po didžiosios pertraukos „Rind“ visomis išgalėmis stengėsi priartėti, tačiau kurį laiką aikštės šeimininkams nepavyko nutildyti LCP KK „Ragų“ puolimo. Visgi dar pirmoje kėlinio pusėje skirtumas ėmė po truputį tirpti ir po A.Tkačiovo tritaškio svečiams beliko 6 taškai (50:56), o netrukus „Rind“ priartėjo iki 4 taškų (54:58). J.Kursevičiaus blyktelėjimas leido LCP KK „Ragams“ išlaikyti atstumą (56:63), tačiau tuomet 5 taškus be atsako surinko M.Čekanavičius ir pjovė deficitą iki 2 taškų (61:63), o likus žaisti 2 minutes ir 20 sekundžių, dar vienas A.Tkačiovo tritaškis pirmą kartą šios dienos mače išvedė į priekį „Rind“ (64:63). Visgi tuo LCP KK „Ragai“ ilgai pasidžiaugti neleido, paskutinę ketvirčio atkarpą laimėjo rezultatu 2:11 ir prieš lemiamą rungtynių dalį susigrąžino 8 taškų atotrūkį – 66:74.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo apylygiu žaidimu, kuris leido LCP KK „Ragams“ išlaikyti atstumą. Vis dėlto dar pirmoje ketvirčio pusėje svečiai ėmė ryškinti pergalės kontūrus, surengė spurtą 2:10 ir atsiplėšė į priekį 17 taškų skirtumu (75:92). Tiesa „Rind“ neketino nuleisti rankų ir pademonstravo geležinį charakterį. Kelių minučių atkarpą aikštelės šeimininkai laimėjo rezultatu 15:0 (11 iš jų surinko M.Čekanavičius) ir likus žaisti 1 minutę ir 40 sekundžių, intriga sugrįžo (90:92). Anksti pradėję naudoti pražangų taktiką, „Rind“ kurį laiką turėjo didesnį, nei vienu taikliu metimu pasiekiamą deficitą, tačiau likus žaisti 17 sekundžių, A.Tkačiovas smeigė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki minimumo (98:99), o netrukus LCP KK „Ragai“ dar ir prarado kamuolį. Vis dėlto lemtinga „Rind“ ataka baigėsi netiksliai, o prie baudų metimo linijos stojęs T.Butkevičius padidino skirtumą iki 2 taškų. Paskutinę rungtynių sekundę Ž.Radzevičius dar suspėjo švystelėti iš pusės aikštės ir nors trūko ne daug, metimas tikslo nepasiekė ir pergalę savo rankose išlaikė LCP KK „Ragai“. Galutinis rungtynių rezultatas – 98:100.

Tomas Butkevičius (LCP KK „Ragai“):

„Pabaigoje pradėjom labai skubėti. Susikrovėm didelį pranašumą ir per anksti patikėjom pergale. Mes paskubėjom, varžovai mums paspaudė, o mes buvo nepasiruošę. Jie pataikė kelis tritaškius ir skirtumo neliko. Taip intriga ir grįžo.“

Dabar laukia lemiamos rungtynės. Ar jose tikitės panašios kovos kaip šiandien?

„Taip, irgi tikimės kovos iki paskutinių akimirkų. Gal kitose rungtynėse susirinksim daugiau nei šešiese.“

Airidas Tkačiovas ir Linas Mecelis („Rind“):

Kodėl nepavyko pakartoti pirmų tarpusavio rungtynių scenarijaus?

„Priešininkai buvo gerai nusiteikę, o mums kažkaip trūko nusiteikimo. Neapsigynėm. Pabaigoje parodėm charakterį, bet šiek tiek pritrūko. Lauksim trečių rugntynių.

LCP KK „Ragus“ į pergalę vedė T.Butkevičius (28 tšk., 6 atk. k., 10 išpr. pr., 34 naud. b.), K.Ruočkus (20 tšk., 7 atk. k., 5 išpr. pr.), J.Kursevičius (15 tšk., 8 atk. k., 13 rez. p., 5 per. k., 7 išpr. pr., 33 naud. b.), M.Gilius (14 tšk.), G.Janonis (12 tšk., 5 rez. p.) ir V.Žukauskas (11 tšk.).

„Rind“ gretose pasižymėjo M.Čekanavičius (30 tšk., 10 atk. k., 6 rez. p., 5 per. k., 9 išpr. pr., 37 naud. b.), M.Kazakevičius (22 tšk., 15 atk. k., 2 bl.), T.Každailis (13 tšk.), A.Tkačiovas (12 tšk., 5 rez. p.), Ž.Radzevičius (9 tšk., 7 atk. k., 7 rez. p.), L.Mecelis (8 tšk., 9 atk. k.) ir J.Demenius (4 tšk.).

Penkiese susirinkę „Rind“ krepšininkai, išplėšė pergalę prieš „Ryterna group“ ekipą (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)Ketvirtą kėlinį galingai sužaidę LCP KK „Ragai“ išplėšė pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:04 val.)Advokatų kontora „Konsus“ atsirevanšavo LCP KK „Ragams“ ir žengia toliau (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 00:56 val.)Namuose žaidusi „Komanda X“ įveikė „Rind“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (1:1) (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:28 val.)Ketvirtfinalio starte „Rind“ patiesė be keitimų rungtyniavusius LCP KK „Ragus“ (2015 kovo 14 d., šeštadienis, 00:30 val.)Tragiškai pirmą kėlinį sužaidusi A.S.K „Persvara“-2, apmaudžiai nusileido LCP „Ragai“ ekipai (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Rungtynių kontrolę savose rankose turėję „LCP KK „Ragai“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:33 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ puolimo mašina pervažiavo „Elektromontuotoją“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:42 val.)„Compensa“ palaužė „Rind“ krepšininkus (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:57 val.)Antroje rungtynių pusėje LCP KK „Ragai“ palaužė „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 00:08 val.)