Akademija vs BC „Gazuotas pienas“ (75:80)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

BC „Gazuotas Pienas“ išlygino serijos rezultatą palaužęs „Akademija“

2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 23:52 val., peržiūros: 1210

2015 kovo 2 dieną, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybių, Atkrintamosiose didžiosios taurės rungtynėse, Aštuntfinalio atsakomajame mače, Kauno Energijos sporto salėje susitiko „Akademija“ (šeimininkai) ir BC „Gazuotas Pienas“ (svečiai). Rungtynes labai galingai pradėjo šeimininkai ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą – 21:11. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas vienu tašku padidėjo – 24:13. Antrą kėlinį dar galingiau pradėjo „Akademijos“ vyrai ir netrukus jau turėjo dvidešimties taškų pranašumą – 34:14. Vėliau kiek atsigavo svečiai ir skirtumą per dvi minutes nurėžė pusiau – 34:24. Iki kėlinio pabaigos skirtumas sumažėjo iki vienženklio – 42:33. Šešios trečio kėlinio minutės klostėsi taškas į tašką ir skirtumas visą laiką laikėsi ties dešimties taškų riba, tačiau septintąją minutę „Gazuotas Pienas“ spurtavo ir sumažino deficitą iki dviejų taškų – 58:56. Kėlinį dviem baudos metimais užbaigė Vilius Valantinas ir po trijų kėlinių – 60:56. Ketvirtą kėlinį penkiais taškais pradėjo „Akademija“ ir vėl nutolo, tačiau tada sekė svečių spurtas 0:14 ir jie jau buvo priekyje – 65:70. Paskutinę minutę komandos vis baudavosi ir vis metė baudos metimus, tačiau užtikrintai juos metę svečiai išsaugojo šią pergalę – 75:80.

Po rungtynių šeimininkų treneris Linas Juknys padėkojo Kauno „Autobusų“ komandai ir palinkėjo jai sėkmės atkrintamosiose varžybose.

O svečių komandos treneris Jomantas Eibukas paklaustas kas nulėmė pergalę sakė – Pyktis, buvome labai pikti po pirmojo pralaimėjimo ir šiandien atsilikome 20 taškų skirtumu, tačiau vistiek iškovojome pergalę ir žaisime lemiamą mačą.

„Akademija“: Tomas Pileckas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Dainius Balkus – 14 tšk., Aurimas Juozapaitis – 13 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Rokas Maleckas – 33 tšk. (5 išpr. praž.), Gintautas Mažeika – 12 tšk. (18 atk. kam.), Mantas Stankevičius – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

„Gazuotas pienas“ po intriguojančios kovos palaužė „Partizaną“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:15 val.)BC „Gazuotas Pienas“ iškovojo ketvirtą pergalę C lygoje (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 00:44 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)SK „Neveronys“ po atkaklios kovos palaužė „Akademiją“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)Antrojo etapo starte BC „Gazuotas Pienas“, vedamas Roko Malecko, palaužė „Ice“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė VU KHF ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:19 val.)BC „Gazuotas pienas“ po atkaklios kovos iškovojo svarbią pergalę (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:38 val.)„BC Gazuotas Pienas“ įveikė Žaliai-baltus“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:59 val.)Kietoje kovoje BC „Gazuotas Pienas“ parklupdė iki šiol nepralaimėjusį „emobilus.lt & SK Mattą“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:59 val.)