Green Death vs Kaunas (39:68)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Kaunas“ pratęsė „Green Death“ pralaimėjimų seriją iki penkerių.

2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 01:45 val., peržiūros: 1174

Lapkričio 24-ąją, "J.Dobkevičiaus" vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos "ALTreklamas" pirmenybių dvikova tarp šeimininkų "Green Death" ir svečių "Kaunas". Svečių ekipa siekė reabilituotis po keletos prastų rungtynių ir įrodyti,kad tai,kas buvo rašoma "C" lygos reitingų lentelėje apie jų kritusią žaidimo kreivę buvo tik laikinas netikėtumas. Tuo tarpu šeimininkai sezoną pradėję dvejomis pergalėmis,vėliau patyrė ketverius pralaimėjimus ir atvyko užbaigti nesėkmių ruožo. Pirmajame kėlinyje ekipos kovėsi taškas į tašką,tačiau antrajame šeimininkai pademonstravo tragišką puolimą ir pelnė tik du taškus,nors trečiajame ir reabilitavosi,lemiamas ketvirtis buvo dar viena katastrofa. Taigi "Kaunas" žaisdamas komandiškai bei laimėdamas kovą po krepšiu beveik dvigubai laimėjo rungtynes rezultatu 68:39.

Laukite tęsinio...

„ICE“ su „Green Death“ vargo tik vieną kėlinį. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 01:28 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Green Death“, kurie pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:44 val.)Atkakliose rungtynėse „Green Death“ palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Kaunas“ atsirevanšavo „VU KHF“ ekipai. (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Kaunas“ nušlavė KK „13“ krepšininkus, taip palikdamas juos be pergalių (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:17 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Naujokai“ turėjo pripažinti „Green Death“ pranašumą (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:23 val.)„Kaunas“ išplėšė pratęsimą, o jame ir laimėjo prieš „Aurelino“ ekipą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 08:37 val.)Puikiai startavę „Green Death“ pabaigoje vos neprisižaidė (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Green Death“ neatsilaikė prieš LCP KK „Ragus“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:46 val.)