SK „Neveronys“ vs Birštono „Olimpas“ (79:47)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 20:10 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė Birštono „Olimpą“ ir išsiveržė serijoje 1-0.

2015 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 00:04 val., peržiūros: 1196

Trečiadienį (03.04) Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko „C“ lygos aštuntfinalio dvikova tarp SK „Neveronių“ (šeimininkai) ir Birštono „Olimpo“. Šeimininkai antrojoje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą ir palaužę varžovus iš Birštono – 79:47 (22:16, 15:17, 25:7, 17:7).

Rungtynių pradžioje šeimininkai išsiveržė į priekį (7:2), tačiau keli svečių tritaškiai leido prisivyti varžovus (9:8). Visgi G.Purausko ir K.Petkevičiaus pastangomis SK „Neveronys“ sugebėjo vėl atstatyti penkių taškų pranašumą (17:12). Kėlinuko pabaigoje šeimininkai išlaikė kokybiškesnį žaidimą ir po pirmojo kėlinio pirmavo šešiais taškais – 22:16.

Antrajame kėlinyje pasižymėjo A.Senkaitis, kuris leido šeimininkams įgyti 10 taškų pranašumą (30:20). Birštoniečiai neketino pasiduoti ir vėl priartėjo iki penkių taškų (32:27). Kėlinio pabaigoje sėkmingas birštoniečių žaidimas nesiliovė ir skirtumas sumažėjo dar labiau (37:33).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pagreitino tempą ir tai atrodo visiškai netiko „Olimpo“ ekipai, kurios žaidimo braižas viso sezono metu buvo būtent toks. Iš pradžių skirtumas padidėjo iki 8 taškų (41:33), o dar veliau ir iki 14 taškų (50:36). Giedrius Purauskas dominavo abejose aikštės pusėse ir antroje kėlinio pusėje šeimininkams padėjo susikrauti 22 taškų pranašumą – 62:40.

Ketvirtajame kėlinyje „Olimpas“ nesugebėjo atsigauti ir SK „Neveronys“ toliau didino skirtumą. Po dar dviejų eilinių G.Purausko taškų skirtumas padidėjo iki rekordinių 32 taškų (77:45). Komandos apsikeitė dar dvejomis rezultatyviomis atakomis ir pergalę šventė šeimininkai – 79:47.

SK „Neveronys“: Giedrius Purauskas – 26 tšk., Karolis Petkevičius – 19 tšk., Almantas Senkaitis – 16 tšk. (17 atk. kam.), Arijus Kanovalovas – 10 tšk.

Birštono „Olimpas“: Artiomas Marchockis – 16 tšk., Justinas Tamošiūnas – 12 tšk. (5 perimt. kam.), Mindaugas Knyšius – 9 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Po rungtynių pakalbintas SK „Neveronių“ ekipos treneris, Justinas Virbickas, kalbėjo:

- Rungtynių pradžioje palyginus nesisekė, ką pakeitėte savo žaidime, kad žaidimas pasikeitė 180 laipsnių?

- Per ilgąją pertrauką, truputį atsipūsdami padarėme perversmą gynyboje, gynyba pakeitėme, suaktyvinome ją, pradėjome vienas kitam padėti ir iš to sekusios rezultatyvios atakos, padėjo mums laimėti.

- Ko galime tikėtis iš jūsų komandos atsakomosiose rungtynėse Birštone?

- Kovos. Tikrai dar serijos nelaimėjome ir ši pergalė dar nieko nereiškia, mums reikia dar antros pergalės ir į Birštoną važiuosime tik kovoti.

Pakalbintas Birštono „Olimpo“ ekipos treneris, V.Kapačinskas, nedaugžodžiavo:

- Ką bandysite keisti per atsakomasias rungtynes Birštone?

- Bandysime neleisti jiems taip greitai bėgti. Kaip pasakyti, pavargome, trumpas suolelis, tai tikriausiai pagrindinė priežastis pralaimėjimo.

SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė „Partizaną“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:56 val.)SK „Neveronys“ be didesnio vargo eliminavo Birštono „Olimpą“ aštuntfinalyje (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 00:00 val.)SK „Neveronys“ po atkaklios kovos palaužė „Akademiją“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)SK „Neveronys“ po nervingos kovos palaužė „Kauno SRC- 2“ ekipą. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„Kauno Technikos kolegija“ paskutiniame ketvirtyje palaužė „Birštono Olimpą“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:42 val.)Svečiuose rungtyniavę „Grizliai“ nušlavė Birštono „Olimpą“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 01:02 val.)„Kauno SRC“ neperlipo ir Birštono „Olimpo“ barjero (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 19:06 val.)Antroje rungtynių pusėje įsibėgėjęs „Olimpas“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:33 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti Birštono „Olimpo“ pranašumą (2015 sausio 06 d., antradienis, 21:00 val.)Po atkaklios kovos „Gazuotas pienas“ iškovojo pergalę prieš Birštono „Olimpo“ ekipą. (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 19:21 val.)