R2P Sport – 2 vs Lietuvos šaulių sąjunga (88:76)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 kovo 31 d., Antradienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„R2P Sport ‒ 2“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą.

2015 kovo 31 d., Antradienis, 23:17 val., peržiūros: 1618

Antradienį, kovo 31 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko "C" lygos, mažosios taurės pirmosios pusfinalio rungtynės tarp "R2P Sport – 2" ir svečių "Lietuvos šaulių sąjungos" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo "R2P Sport -2" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (20:15). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko dar vienu tašku laimėti kėlinį ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 6 taškai – (41:35). Trečiame kėlinyje "Lietuvos šaulių sąjungos" ekipa papuolė į duobę, pralošė kėlinį – (22:12) ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 16 taškų – (63:47). Ketvirtame kėlinyje svečiams pavyko šiek tiek sušvelninti rezultatą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (88:76).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "R2P Sport – 2" komandos pelnytais taškais, vėliau sekė pirmieji ir "Lietuvos šaulių sąjungos" taškai, po kurių komandos dar kelias minutes keitėsi tiksliomis atakomis ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (11:5). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko vienu tašku sumažinti skirtumą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (20:15).

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu – (12:4), po kurio skirtumas tarp komandų pirmą kartą šoktelėjo iki dviženklio – (32:19). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus "Lietuvos šaulių sąjungai" pavyko pelnyti 6 taškus iš eilės ir skirtumas sumažėjo iki 7 taškų – (32:25). Antroje kėlinio dalyje svečiams vėl pavyko sumažinti skirtumą 1 tašku ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 6 taškai – (41:35).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai dėkingas "Lietuvos šaulių sąjungos" ekipai. Svečiai pralošė 7 minučių atkarpą – (20:6), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki didžiausio rungtynėse – (61:41). Kėliniui baiginėjantis svečiams pavyko sumažinti skirtumą 4 taškais ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (63:47).

Ketvirtasis kėlinys buvo labai rezultatyvus. Sužaidus pirmas 3 minutes "R2P Sport – 2" ekipai padidinti skirtumą vėl iki 20 taškų – (72:52). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą ir komandas skyrė tik 14 taškų – (79:65). Per likusį laiką šeimininkai leido sumažinti skirtumą dar 2 taškais ir rungtynės baigėsi rezultatu – (88:76).

Po laimėtų rungtynių "R2P Sport – 2" komandos treneris kalbėjo:"Iš tikrųjų buvo labai kietas žaidimas pradžioje, labai sunkiai mes įsivažiavom, dėl to kad buvo tikrai labai kietas žaidimas. Vėliau teisėjams pavyko su tuo susitvarkyti, galbūt truputi padalino čia tų pražangų, apsiramino abi komandos ir pradėjome žaisti krepšinį. Manau, kad tokiose pozicijose šiandieną mes esame pranašesni."

R2P Sport – 2: Linas Akstinavičius – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Robertas Stankus – 18 tšk., Laurynas Andrijauskas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Neščiokas – 14 tšk. (8 rezult. perd.), Edvinas Karpavičius – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Lietuvos šaulių sąjunga: Mantas Ručinskas – 22 tšk., Evaldas Jančauskas – 11 tšk. (11 atk. kam.), Šarūnas Karūnaitis – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„BK Centre“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 19:06 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 17:27 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Lietuviški patiekalai“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos šaulių sąjunga“ ekipą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:09 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su LCP KK „Ragais“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)„R2P Sport-2“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įtikinamai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:00 val.)„C“ lygos Mažosios taurės bronza po pratęsimo iškovojo „Lietuvos Šaulių Sąjunga“ (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 19:11 val.)