Hidraulinės sistemos vs Darbiečiai (91:70)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 15 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Hidraulinės Sistemos“ sutriuškino „Darbiečius“ ir žengė į kitą etapą

2015 kovo 15 d., Sekmadienis, 16:40 val., peržiūros: 1193

2015 kovo15 dieną, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybių aštuntfinalio trečiame ir lemiamame mače „Hidraulinės Sistemos“ įveikė šešiese žaidusius „Darbiečius“ – 91:70 (22:19, 29:22, 20:17, 20:12).

Pirmasis kėlinys prasidėjo galingų svečių spurtu 0:10, o tada du taškus pelnė Tadas Vasiliauskas – 2:10. Po du taškus apsikeitė komandos, o tada dar dvitaškį pridėjo Jonas Pacevičius – 4:14. Septynis taškus be atsako surinko „Hidraulinės Sistemos“ ir sumažino deficitą – 11:14. Du taškus pelnė Paulius Grėbliūnas, tada 11:0 spurtavo šeimininkai ir rezultatas – 22:16. Kėlinys baigėsi M. Lukmino tritaškiu ir po pirmo kėlinio – 22:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo septyniais T. Vasiliausko taškais ir „Hidraulinės Sistemos“ nutolo dviženkliu skirtumu – 29:19. Po du taškus apsikeitė komandos, o vieną baudos metimą pridėjo Liudas Čekavičius – 32:21. Šešis taškus be atsako surinko svečiai ir skirtumas sumažėjo iki penkių taškų – 32:27. Po šešis taškus apsikeitė komandos, o tada atkarpa 4:1 ir rezultatas – 42:34. Penkis taškus surinko „Darbiečiai“, o lygiai taip pat atsakė ir šeimininkai ir skirtumas išliko aštuoni taškai – 47:39. Kėlinys baigėsi keturiais šeimininkų ir dviem svečių taškais ir po dviejų kėlinių – 51:41.

Trečias kėlinys prasidėjo keturiais šeimininkų taškais, o trimis tritaškiais į tai atsakė Lukas Šukutis ir skirtumas aptirpo iki penkių taškų – 55:50. Dvylika taškų be atsako surinko „Hidraulinės Sistemos“ nutolo 17 taškų – 67:50. Kėlinys baigėsi keturiais šeimininkų ir aštuoniais svečių taškais ir po trijų kėlinių – 71:58.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo penkiais „Darbiečių“ taškais ir skirtumas po ilgokos pertraukos sumažėjo iki vienženklio – 71:63. Atkarpą 10:2 laimėjo šeimininkai ir skirtumas vėl padidėjo iki 16 taškų – 81:65. Iki rungtynių pabaigos skierumas tik dar padidėjo ir galutinis rungtynių rezultatas – 91:70.

„Hidraulinės sistemos“: Tadas Vasiliauskas – 29 tšk., Marius Šumlinskas – 18 tšk., Liudas Čekavičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

„Darbiečiai“: Jonas Pacevičius – 27 tšk. (8 išpr. praž.), Lukas Šukutis – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Špokas – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

„Hidraulinės sistemos“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Darbiečių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 22:13 val.)„Hidraulinės Sistemos“ užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Partizano“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybes pradėjo lengva pergale prieš „Aureliną“ (2014 spalio 31 d., penktadienis, 22:08 val.)„Hidraulinės Sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:58 val.)SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 18:31 val.)