KMAIK vs R2P Sport – 2 (71:90)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ komanda neatsilaikė, antrojoj rungtynių pusėje, prieš „R2P Sport-2“ komanda.

2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 23:14 val., peržiūros: 1100

Kovo 2 dieną, Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje, susitiko C lygos, „ALTreklama“ atkrintamųjų rungtynių komandos „KMAIK“ (šeimininkai) ir „R2P Sport-2“ (svečiai). Šis susitikimas, tarp šių dviejų ekipų buvo pirmasis atkrintamųjų rungtynių cikle. Jame, žymiai geriau atrodę po ilgosios pertraukos „R2P Sport-2“ krepšininkai, laimėjo rungtynes rezultatu 90:71.

Rungtynės prasidėjo apylyge dvikova. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir sužaidus 5 minutes rezultatas buvo lygus 10:10. Per likusį kėlinio laiką mažai kas ir pasikeitė. „R2P Sport-2“ ekipa rinko taškus dvitaškiais metimais, kai tuo tarpu šeimininkai per 5 minutes pataikė 3 tritaškius. Kėlinys baigėsi lygiu rezultatu 19:19.

Antrajame ketvirtyje tarp komandų nesijautė didesnio pajėgumų skirtumo. Kaip ir pirmajame kėlinyje, taip ir antrajame, tarp ekipų vyravo atkakli kova. Nei viena nei kita komanda nesugebėjo atirūkti nuo varžovų ir sužaidus 20 minučių, komandas skyrė vos 1 taškas - 37:36 šeimininkų komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę „KMAIK“ komanda, kėlinį pradėjo atkarpa 7:4 ir padidino savo pranašumą iki 4 taškų. Tačiau iš syk sekė svečių įspudingesnis spurtas 21:2, kuris leido „R2P Sport-2“ ekipai susikrauti apčiuopiamą, 17 taškų pranašumą. Tačiau per likusį kėlinio laiką šeimininkai aptirpdė varžovų pranašumą iki 10 taškų. Po 3 kėlinių rezultatas 63:53.

Lemiamame ketvirtyje „R2P Sport-2“ komanda nestabdė. Jausdami „KMAIK“ komandos nuovargį, svečiai tik didino pranašumą ir sužaidus rungtynes rezultatas 90:71 reiškiantis „R2P Sport-2“ ekipos pergalę pirmajame tarpusavio susitikime.

KMAIK: Arnas Petrauskas – 21 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Aurimas Gudaitis – 16 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Gražvydas Mockus – 14 tšk., Jonas Navackas – 12 tšk.

R2P Sport – 2: Edvinas Karpavičius – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Robertas Stankus – 25 tšk., Laurynas Andrijauskas – 23 tšk.

po rungtynių „R2P Sport – 2“ komandos treneris kalbėjo: Manau, kad pergalę lėmė neblogas žaidėjų suolelis. Daugmaž susirinkom, viskas normaliai. Po ilgosios pertraukos varžovams koją pakišo nuovargis , išmušėm juos su keliais taikliais metimais juos iš vėžių ir laimėjome.

„Dumblas“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „R2P Sport – 2“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:22 val.)„KMAIK“ kiek netikėtai krito prieš „Naujokus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Šilainiai ‒ 2“ rungtynių pabaigoje pranoko „R2P Sport – 2“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Grizlius“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„KMAIK“ nesunkiai susidorojo su „Sportija“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:36 val.)LCP KK „Ragai“ nepasipriešino „R2P Sport – 2“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 01:11 val.)„KMAIK“ užtikrinta persvara įveikė „Sportiją“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 20:52 val.)Komandiškai žaidusi „KMAIK“ komanda nugalėjo „Baltic Transline“. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 15:40 val.)„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:54 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)