Kauno Rami vs Kėdainiai & Addeco (69:86)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 04 d., Sekmadienis, 19:20 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kėdainiai & Addeco“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“

2015 sausio 04 d., Sekmadienis, 22:05 val., peržiūros: 1308

Sausio 4 dieną, 19:20 val., "Saulės" gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Kauno Rami" (šeimininkai) ir "Kėdainiai & Addeco" (svečiai). Į rungtynes svečiai susirinko gerokai pavėlavę, tačiau tai nesutrugdė jiems jau pirmojo kėlinuko metu pasiekti solidų, net 17 taškų pranašumą. Vėliau jiems beliko išlaikyti turimą persvarą, nors šeimininkai ir bandė priartėti, bet perlaužti rungtynių eigos jiems taip ir nepavyko. Susitikimas baigėsi rezultatu 69:86.

Rungtynių pradžioje šeimininkai atrodė puikiai nusiteikę, ilgas suolelis ir aiškus ūgio pranašumas leido jiems tikėtis sėkmingo žaidimo prieš negausiai susirinkusius ir net tinkamai neapšilusius varžovus. Vis tik lygus žaidmas vyko tik keliams minutes. Svečiai sugebėjo žaibiškai nutolti, o greitų atakų ir tritaškių metimų dėka jiems pavyko pasiekti ir 10 taškų pranašumą. "Kauno Rami" ėmėsi veiksmų, tačiau niekas negelbėjo, skirtumas ir toliau augo. Niekaip energijos neprarandantys kėdainiečiai vienu metu pasiekė net 24 taškų pranašumą. Šeimininkai sugebėjo kiek priartėti, bet prasidedant ilgajai pertraukai jų atsilikimas vis dar buvo dviženklis 33:48.

Po ilgosios pertraukos "Kauno Rami" ekipai pagaliau pavyko pastebimai priartėti. Daugiausia Š. Petraičio ir T. Petrošiaus pastangų dėka pavyko skirtumą apmažinti iki 5 taškelių. Atrodė, jog svečiai jau palūžo, tačiau lygiai taip pat greitai jie išlipo iš duobės ir vėl nutolo. Skirtumas staigiai išaugo, o rungtynių pabaigoje pasiekė 18 taškų ribą. Šeiminikai galiausiai nuleido rankas, pasireikšti gavo progą ir atsarginiai žaidėjai, o paskutinės rungtynių minutės tebuvo formalumas. Susitikimas baigėsi rezultatu 69:86.

Kauno Rami: Tomas Petrošius – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Šarūnas Petraitis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Matusevičius – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Kėdainiai & Addeco: Tadas Lukoševičius – 15 tšk., Dovydas Čepas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Einoras Stankus – 15 tšk., Martynas Šležys – 13 tšk., Kęstutis Zinkus – 11 tšk., Domantas Tiškus – 11 tšk.

„Kėdainiams & Adecco“ teko pavargti su „Kauno Rami“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)Vyriškoje kovoje „Kėdainiai & Addeco“ antrą kartą palažė „Grizlius“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po atkaklios kovos palaužė „Konsus“ pasipriešinimą. (2015 sausio 20 d., antradienis, 12:09 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)